Pirms kāda laika portāls ritakafija.lv publicēja sirdi plosošo jaunās māmiņas Vijas Amosovas lūgumu palīdzēt cīnīties par dzīvību. Sievietei novēloti tika atklāts ļaundabīgs kuņģa audzējs. Ārsti Latvijā sievieti uzreiz pēc otrās meitiņas piedzimšanas sūtīja mājās nomirt. Taču, sieviete lūdza līdzcilvēku palīdzību cīnīties par dzīvību, dodoties uz klīniku Izraēlā. Šodien, 4. augustā Vijas ģimene atkal uzrunā līdzcilvēkus.

Aicinājumam palīdzēt un dot cerību Vijai sadzirdēja ļoti daudz tautieši. Un pateicoties līdzcilvēku atbalstam sievietei ir izdevies doties uz Izraēlu cīnīties par savu dzīvību. Lūk, ko Vijas ģimene līdzcilvēkiem vēsta šodien 4. augustā. “Dārgie draugi un atbalstītāji, vēlamies īsumā pastāstīt kā mums šobrīd iet. Pēc otrās ķīmijterapijas Vija jūtas salīdzinoši labi, tāpēc nolēmām uz desmit dienām atbraukt mājās, jo bijām ļoti, ļoti, ļoti sailgojušies pēc savām meitiņām. Pašlaik Vija jūtas laimīga, jo ir sabučojusi un samīļojusi mazās mīlulītes! Pozitīvo emociju ietekmē pašsajūta ir vēl vairāk uzlabojusies, nogurdinošā vemšana ir mazinājusies un uzņemt šķidrumu ir kļuvis vieglāk.

Šobrīd gatavojamies pirmdienas lidojumam, lai uzsāktu trešo ķīmijterapijas kursu, kuru veiks nedaudz saudzīgākā veidā – caur portu. To visu mēs varam darīt tikai pateicoties jūsu atbalstam, tāpēc vēlreiz visiem ziedotājiem sirsnīgs paldies par mīlestību un sniegto palīdzību!  Vēl gribam pateikties un padalīties ar mūsuprāt vērtīgu informāciju cilvēkiem, kuru ārstēšana Latvijā kādu iemeslu dēļ nav iespējama. Liels paldies no mums abiem Ангелика Миглане ! Divās dienās Angelika paveica neiespējamo – atrada slimnīcu, kurā Viju uzņems nekavējoties, bez rindas un gaidīšanas un pēc trim dienām mēs jau lidojām uz Izraēlu. Mums šī pateicība ir ļoti svarīga, jo tā bija vienīgā iespēja turpināt ārstēties,” tā sociālajos tīklos ziņo pateicīgā Amosovu ģimene.

Foto: faceebok.com

 

Saistītās tēmas: VēzisVija Amonsova

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube