Atzīmējot piecus gadu jubileju, programma “Dr.Klauns” no 8.augusta līdz 2.oktobrim sākusi ziedojumu kampaņu, lai programmu attīstītu un nodrošinātu dakteru klaunu darbību vairāk slimnīcās, aģentūru LETA informēja projekta “Dr.Klauns” pārstāve Inese Dābola.

Kampaņas laikā ikvienam būs iespēja gan redzēt un iepazīt dakterus klaunus, gan sniegt atbalstu un ziedot, lai programma iepriecinātu arvien vairāk mazo pacientu gan Rīgā, gan arī reģionu slimnīcās.

Programmu “Dr.Klauns” Latvijā ir iepazinuši un iemīļojuši daudzi bērni, gūstot arvien lielāku atsaucību no pacientiem un medicīnas personāla. Pašlaik Latvijā darbojas jau 40 dakteri klauni, kuru galvenais uzdevums ir psiholoģiski palīdzēt bērniem un atvieglot mazo pacientu ikdienu, kamēr viņi uzturas slimnīcā. Lai programmu attīstītu un arvien vairāk bērnu būtu iespēja iepazīt dakterus klaunus, būtisks ir sabiedrības atbalsts un ziedojumi.

Programmas “Dr.Klauns” vadītāja Marianna Milovska norāda, ka sadarbojoties ar “Food Union” un Pētera Avena fondu “Paaudze”, ir izdevies izveidot stabilu programmu. Tās sākums 2012.gadā bija meklējams Rīgā, bet pašlaik tā jau ir pieejama arī citās Latvijas pilsētās, piemēram, Ventspilī, Liepājā, Valmierā, Cēsīs, Rēzeknē un Jūrmalā.

Programmu plānots attīstīt plašāk un dziļāk, lai pēc iespējas lielākam skaitu bērnu, kas nonāk slimnīcās, būtu iespēja pavadīt laiku kopā ar medicīnas klauniem, pauž Milovska.

Lai atbalstītu “Dr.Klauns” programmu, ikviens ir aicināts ziedot “Rimi” un “Supernetto” ziedojumu kastītēs, ziedojot “Mans Rimi” līdzekļu uzkrājumu, iegādājoties “Rasēna” jogurta dzērienu vai ziedot, zvanot uz 90006086. Ar papildus ziedošanas iespējām var iepazīties mājaslapā “drklauns.lv”. Kampaņas laikā saziedotie līdzekļi būs liels ieguldījums programmā, lai tā veiksmīgi varētu darboties un attīstīties ne tikai Rīgā, bet arī reģionos.

Foto: LETA

Saistītās tēmas: Dr.Klauni

Komentāri 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube