Nedēļas nogalē pašmāju mūziķis Lauris Reiniks viesojās mūsu ziemeļu kaimiņzemē Igaunijā. Kopā ar Reiniku uz igauņu galvaspilsētu devās arī dejotāja Aleksandra Kurusova, lai nosvinētu bijušā Igaunijas premjera Tāvi Reivass un realitātes šova uzvarētājas Luisa Verka kāzas. Svinībās mūsu Reinikam beidzot izdevās dzīvē satikt savu igauņu versiju dziedātāju Koitu Tome. 

Tāvi Reivass (37) ir Igaunijas Reformu partijas politiķis un bijušais Igaunijas premjerministrs. Pirms premjerministra amata Reivass darbojās kā Igaunijas Sociālo lietu ministrs. Jau gandrīz desmit gadus viņam bija romantiskas attiecības ar dziedātāju un šova “Igaunija meklē superzvaigznes” līderi Luisu Verku (30). Abi audzina arī meitiņu Minu Rianna Reivass (8). Aizvadītajā nedēļas nogalē viņi beidzot devās Tallinā esošajā katedrālē pie altāra, lai viens otram teiktu “Jā”.

Kāzu ceremonijā un pēc tam vakara svinībās piedalījās arī mūsu Lauris Reiniks ar pavadoni dejotāju Aleksandru Kurusovu. Svinīgajā daļā abi bija saskaņojuši tērpus ar dzeltenas krāsas elementiem. Savukārt, nakts ballītē Reiniks iemūžinājās ar savu igauņu versiju dziedātāju Koitu Tome (Abus dziedātājus ļoti bieži salīdzina un Reiniku Igaunijā dēvē par “latviešu Koitu Tome” J.O). Nakts gaitā Reiniks izbaudīja ballīti un pat ļāvās paplosīties uz skatuves dziedot “Es skrienu” igauniski. Svinības risinājās vienā no greznākajām Igaunijas pilīm “Kõltsu Mõis”.

 

#3Videos I was honored and happy to be at my first 🇪🇪Estonian wedding this weekend. And it was very special. My dear friend and Estonian duet partner @luisavarkofficial got married with a former Prime minister of Estonia, now vice President of the Parliament @taaviroivas. The wedding was really beautiful and nice! So happy for Luisa, Taavi, their little daughter Miina (who threw rose leaves on mom's way) and little Herman who is almost 1 now. Many happy years together and lots of love to you both! THANK YOU FOR THE BEAUTIFUL TIME IN TALLINN! Enjoy my little video stories here! 😊👰🤵❤ Man bija gods un prieks šajā nedēļas nogalē pabūt manās pirmajās igauņu kāzās. Un tās bija īpašas. Mana igauņu dueta partnere un laba draudzene Luisa teica "jā vārdu" Taavi, kas ir bijušais Igaunijas Premjerministrs un tagad parlamenta viceprezidents. Kāzas bija ļoti skaistas un jaukas. No sirds priecājos par Luisu, Taavi, viņu meitiņu Mīnu, kas kaisījai mammai rožlapiņas ceļā un dēlēnu Hermanu, kuram vēl nav gadiņš. Ar prieku padalos ar video stāstiņiem savā telefonā. #värxit #wedding #tallinn #estonia #linnamuinasjutt #beautifulwedding

A post shared by Lauris Reiniks (@laurisreiniks) on

Foto: instagram.com

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube