Kopumā spēcīgo lietavu dēļ Latgalē satiksmei patlaban ir slēgti deviņi valsts vietējās nozīmes autoceļi un divi valsts reģionālie autoceļi, aģentūrai LETA pavēstīja AS “Latvijas Valsts ceļi” (LVC).

Saistībā ar plūdiem ir slēgta satiksme uz valsts reģionālā autoceļa Ilūkste (Virsaiši) -Bebrene-Birži (P72) pie Kaldabruņas. Lietavu dēļ ceļš ir pārplūdis un tiek izskalots. Slēgti arī vēl divi valsts vietējie autoceļi pie Mērdzenes: autoceļa Mēdzene-Stiglova (V533) 5,5.kilometrā (km) un autoceļa Mērdzene-Čeri (V534) 6.km.

Kopumā spēcīgo lietavu dēļ Latgalē satiksmei patlaban ir slēgti deviņi valsts vietējās nozīmes autoceļi un divi valsts reģionālie autoceļi. Slēgtie reģionālie auto ceļi ir Ilūkste (Virsaiši)-Bebrene-Birži (P72) pie Kaldabruņas (26,6.km) un Viļaka-Kārsava (P45) pie Pazlaugas (37.km).

Vienlaikus vietējie valsts autoceļi Tilža-Baltinava (V460) pie Baltinavas (18,8.km); Upītes-Demerova (V478) pie Demerovas (6,7. km); Rogovka-Mežvidi (V499) pie Rogovkas (2.km); Rogovka-Mežvidi (V499) pie Bliseniem (5.km); Višķi-Grāveri (V676) pie Ambeļiem (7,4.km); Bozova-Kaskāni (V504) pie Bozovas (1,1.km); Verēmi-Rogovka (V593) pie Čudarāniem (9.km).

Tāpat joprojām ir slēgta satiksme valsts galvenā autoceļa A13 Krievijas robeža (Grebņeva)-Lietuvas robeža (Medumi) posmā no Kārsavas līdz Rēzeknei. Satiksme novirzīta pa reģionālo autoceļu Kārsava-Ludza-Ezernieki (P49) un šoseju Jēkabpils-Rēzekne-Ludza=Krievijas robeža (A12). Izmantojot šo apbraucamo ceļu, ir jārēķinās, ka starp Rēzekni un Ludzu notiek remontdarbi un satiksmi tur regulē astoņi luksofori.

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube