Britu aktrise Keita Bekinseila (44) jau ilgāku laiku ir romantiskās attiecībās ar amerikāņu komediantu Metu Raifu (21). Puisis ir biežs viesis dažādos saviesīgos burziņos. Viņš bija starp tiem, kas gozējās uz MTV sarkanā paklāja. Atšķirībā no citam zvaigznēm viņš bija ģērbies samērā neuzkrītoši. Tomēr, izklaides kanāls “E” pamanīja savdabīgo sarkanbaltsarkano zīmīti uz viņa krekla. Un jaunietis atklāja, ka tas ir par prieku viņa vecvecākiem Tomsoniem.

 

Lielā vecuma starpība ir galvenais sarunu iemesls kāpēc no dzeltenās preses slejām nepazūd godalgotās aktrises Keitas Bekinseilas un viņas “cukura puisēna” Meta Raifa mīlas romāns. Raifs jau no piecpadsmit gadu vecuma ir darbojies šovbiznesā. Viņš ir jaunākais dalībnieks šovā “Sasmīdini mūs”, kam izdevās plūkt uzvaras laurus. Puisis darbojas kā improvizators un komediants. Viņš šobrīd dzīvo Holivudā pie savas mīļotās sievietes, taču orģināli nāk no Ohaio štata. Sociālajos tīklos vienīgais viņa publiskais ģimenes loceklis ir omīte Džoana Tomsone. Kādā no intervijām viņš palepojās, ka viņa omīte ir bijusi tik skaista, ka jaunībā bija viena no Elvisa Preslija piedejotajām.

Vakar, 27.augustā puisis defilēja pa MTV Sarkano paklāju. Atšķirībā no citām Holivudas zvaigznēm viņš iztika bez ekscentriskiem tērpiem un spocīgiem aksesuāriem. Taču, žurnālistu uzmanību piesaistīja emblēma uz viņa baltā krekla. Uzšūtais sarkanbaltsarkanais Latvijas karodziņš. “Es esmu liels “New York Knicks” fans, bet šis ir par godu maniem vecvecākiem Tomsoniem”, izklaides kanālam “E!” atklāja komediants.

Foto: MTV publicitātes foto un facebook.com

 

Saistītās tēmas: Keita BekinseilaLatviešiMets RaifsMTV

youtube icon
Abonēt youtube