Šodien, 6.septembrī atklās izstādi “Riga Food 2017”, aģentūru LETA informēja starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrībā “BT 1”. Izstādes oficiālā atklāšanas ceremonijas sākums plānots plkst. 11, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā semināru zālē Nr. 3.

Izstādes atklāšanas ceremonijā piedalīsies Valsts prezidents Raimonds Vējonis, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs, “BT 1” valdes priekšsēdētājs Viesturs Tīle, kā arī “Riga Food” vadītājs Rolands Nežborts.

Uzreiz pēc atklāšanas ceremonijas tiks apbalvoti piena, maizes un medus konkursu uzvarētāji.

Savukārt konferenču zālē Nr. 2 šodien no plkst. 9.30 līdz 17.30 norisināsies ēdināšanas pakalpojumu pedagogu un prakšu vadītāju profesionālās kompetences pilnveides semināra cikls “Inovācijas, pieredzes un komunikācijas POP-UP akadēmija”.

Hallē Nr. 1 laikā no plkst. 11 līdz 17 notiks “Rīgas Tējas dienas”, kurās izstādes apmeklētāji varēs vērot Indijas, Ķīnas, Latvijas un Krievijas tējas pagatavošanas tējas ceremonijas. Interesenti varēs iepazīt arī garšvielas, kas nepieciešamas, lai tēju pagatavotu japāņu stilā. Tāpat būs iespēja sekot korejiešu tējas pagatavošanas niansēm.

Turpretī no plkst. 12 līdz 15 Hallē Nr. 2, Kanādas nacionālajā kopstendā notiks Kanādas vīnu degustācija, kurā piedalīsies vīnzinis Artūrs Bušs.

Dienas noslēgumā, plkst. 18.30 halles Nr. 2 balkonā notiks “Riga Food 2017” atklāšanas vakars, kurā ieeja ir tikai ar ielūgumiem.

Jau ziņots, ka no 6. līdz 9. septembrim starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks izstāde “Riga Food 2017”, kas piedāvās starptautisku un pašmāju uzņēmumu un organizāciju ekspozīcijas, meistaru un pārtikas produktu konkursus, jaunumu prezentācijas, izglītojošus seminārus, šovus, kā arī meistarklases un degustācijas.

“Riga Food 2017” savus jaunākos produktus un pakalpojumus prezentēs vairāk nekā 700 uzņēmumu no kopumā vairāk nekā 35 valstīm, tostarp Austrijas, Azerbaidžānas, Baltkrievijas, Čehijas, Dānijas, Gruzijas, Igaunijas, Itālijas, Lielbritānijas, Lietuvas, Polijas, Spānijas, Turcijas, Ukrainas, Uzbekistānas un Meksikas.

Foto: LETA

Saistītās tēmas: Riga Food 2017

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube