Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Ņujorkas ”Knicks” pieredzējušais uzbrucējs Karmelo Entonijs ticis iesaistīts maiņas darījumā. Jau ilgu laiku ritēja sarunas par potenciālo Karmelo maiņu, bet sāga beidzot ir noslēgusies, un Entonijs jaunajā sezonā vairs nepārstāvēs Ņujorkas komandu.

Entonijs ir aizmainīts un Oklahomsitijas ”Thunder”, bet Ņujorkas ”Knicks” pretī saņems centru Enesu Kanteru, Entonija pozīcijas spēlētāju Dagu Makdermotu un drafta izvēli.

Karmelo nonācis komandā, kurā jau ir divas lielas zvaigznes – aizvadītās sezonas NBA vērtīgākais spēlētājs Rasels Vestbruks un Karmelo pozīcijas spēlētājs jeb trešais numurs Pols Džordžs.

NBA starpsezonā ”Knicks” atbrīvojusies no diviem aizvadītās sezonas pamatsastāva basketbolistiem. Pirmais Ņujorku pameta Deriks Rouzs, bet tagad kārta pienāca arī Entonijam. Lai arī abi spēlētāji savos karjeras spēka gados bija vieni no labākajiem līgā, taču pagājušajā sezonā ”Knicks” demonstrēja blāvu sniegumu, galvenokārt pateicoties abu iepriekšminēto vājajai spēlei.

Tikmēr ”Knicks” krāsas joprojām pārstāvēs Latvijas lielākā basketbola zvaigzne Kristaps Porziņģis, kuram ir spēkā līgums ar Ņujorkas komandu līdz 2019. gadam.

Aizvadītajā sezonā ”Knicks” ieņēma 12. vietu austrumu konferencē, neiekļūstot izslēgšanas spēļu turnīrā.

Saistītās tēmas: karmelo entonijsKnicksNBAPorziņģis

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube