Līdz ar rudeni, kā ierasts, atsākas arī Rīgas klubu un ballīšu sezona, kuru populārajā kokteiļbārā “Sapņi un kokteiļi”, kā ierasts, atklās ar vērienīgo, nu jau par tradīciju kļuvušo, Gurķu balli. Jau sestdien, 7.oktobrī, vienmēr atraktīvā Sapņu komanda gaidīs ciemos, ieeja pasākumā no 21.00, vieta nemainīgi – Blaumaņa 32.

Šī gada balles tematika ir “Gurķis palmā”, ar vizuālo tēlu viesiem ir iespēja improvizēt, galvenais, kas jāatceras – kaut kas zaļš. Par vasarīgu mūziku un ballīti parūpēsies muzikālās apvienības “Riga Reggae”, “Transleiteris” un “Crazy Daisy”, bet par dejām līdz rītam gādās DJ Andee un Dj Rolands. Būs gardi pārsteigumi, Sapņu komandas radošais sveiciens, konkursi, balvas, fotozibšņi un, protams, gurķi.

Šī būs jau 8. Gurķu balle kultūras bārā “Sapņi un kokteiļi”, pērn Sapņu komanda pārsteidza ar rokenrola gurķi, vēl gadu iepriekš Gurķu balle bija īsts festivāls, bet vēl  pirms tas bija Gurķu Spa un Gurķu balle brīnumzemē. Ar šī gada Gurķu balles video Sapņu komanda ir gājusi tālāk un radīts 4 sēriju seriāls, kuram vari sekot līdz “Sapņi un kokteiļi” facebook lapā.

Katru gadu kokteiļbāra komanda mēģina apvienot kaut ko vēl nebijušu ar aizvadītās vasaras aktuālāko mūziku un izpildītājiem padarot Gurķu balli par neaizmirstamu nakti gan jau pieredzējušiem sapņotājiem, gan tiem, kuri tikai pirmo reizi plāno turp doties.

 


Ieeja pasākumā bez maksas, bet ar draugiem. Kultūras bārs “Sapņi un kokteiļi” durvis vērs 21.00. Viesi aicināti tērpties zaļā.

Saistītās tēmas: Gurķu balleSapņi un Kokteiļi

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube