Populārais latviešu mūziķis un šova “X-Faktors” vadītājs Markus Riva šonedēļ klausītāju vērtējumam Latvijā nodod savu jaunāko skaņdarbu latviešu valodā “Kā būs, tā būs”.

Dziesmas mūzikas autori ir Lotārs Lodziņš, Jānis Kalve un Kārlis Indrišonoks, bet teksta autors ir pats Markus. Dziesmas ierakstā ir piedalījies arī basģitārists Ingars Viļums un vokāliste Ilona Vaitava.

“Dziesma ir veidota fanka un retro noskaņās un stāsta par to, ka mūsdienu pārāk saspringtajā un stresa pilnajā pasaulē, gribas, lai cilvēki mazāk steidzas un satraucas par lietām, ko nav iespējams ietekmēt, bet vairāk dzīvo šodienai – šeit un tagad, jo neviens nezina, kas notiks rīt. Lai kļūst optimistiskāki un paļaujas uz nākotni ”, atklāj Markus.

Tieši šī vēstījuma dēļ singla bildei ir izmantots Marka Rivas bērnības foto, kurš tapis 1996.gadā, kad viņam bija vien 10 gadu. Tas atspoguļo laiku Marka un ikviena cilvēka dzīvē, kad katra diena ir bezrūpīga, saulaina un tajā pašā laikā arī pozitīvi naiva, kad netiek domāts ne par nākotni, ne nākamās dienas pienākumu nastu, bet ar prieku tiek sagaidīts katrs jauns rīts, jo ir pārliecība, ka visa diena būs brīnumu pilna.

 

youtube icon
Abonēt youtube