Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (V) no 15.novembra līdz 16.novembrim darba vizītē apmeklēs Īriju, aģentūru LETA informēja Ārlietu ministrijā (ĀM).

Rinkēvičs tiksies ar Īrijas ārlietu un tirdzniecības ministru Saimonu Koveniju un Īrijas parlamenta Eiropas lietu komitejas priekšsēdētāju Maiklu Hīliju-Reju. Sarunās plānots pārrunāt abu valstu divpusējās attiecības, aktuālos Eiropas Savienības (ES) jautājumus ar īpašu uzsvaru uz Eiropas nākotni, kā arī situāciju Ukrainā, Austrumu partnerības aktualitātes un transatlantiskās attiecības.

Ministrs tiksies arī ar latviešu diasporas organizāciju pārstāvjiem, lai pārrunātu diasporai aktuālos jautājumos, kā arī sniegs intervijas Īrijas Starptautisko un Eiropas lietu institūtam un diasporas portālam “baltic-ireland.ie”.

Ministrijā skaidroja, ka Latviju un Īriju vieno draudzīgas attiecības, ko raksturo labs politiskais dialogs, stabilas tirdzniecības attiecības, kā arī sadarbība ES. Latvijas interesēs ir stiprināt šīs attiecības visos kopējo interešu jautājumos.

Saistītās tēmas: Edgars RinkēvičsĪrija

Komentāri 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube