Beidzot TV3 muzikālā šova “X- Faktors” veidotājiem izdevās piesaistīt lielāku preses uzmanību, jo publikas vērtējumam tika nodots video, kurā žūrijā esošie Reinis Sējāns un Intars Busulis konfliktu sāk risināt ar spēka palīdzību. Neizdevies mēģinājums celt neveiksmīga šova reitingus, vai tomēr reāls konflikts pašmāju mūziķu starpā? Šo jautājumu portāls ritakafija.lv nolēma uzdot vienam no ķīviņa strīdniekiem Intaram Busulim.

 

Mūziķis Intars Busulis ir arī TV3 muzikālā šova “X- Faktors” viens no žūrijas locekļiem un kopā ar savu amata brāli Reini Sējānu jau drīz gatavojas visus pārsteigt ar savdabīgu duetu. Tiesa spriežot pēc video, ko publicēja ar TV3 saistīts portāls, abu mēģinājums pārauga nopietnā fiziskā konfliktā. Itkā jau video redzamā drāma šķiet pilnīgi reāla un ticama, ja TV3 šova reitinga celšanas nolūkos ir gatavi ražot “fake news”. Tomēr, ņemot vērā faktu, ka konfliktā iesaistītais Busulis ir viens no aktīvākajiem pašmāju mūziķiem sociālajos tīklos, ir pilnīgi nereāli, ka viņš nav nozākājis Sējānu vismaz par “muļķi”.  Arī komentētāji izsakās, ka viņu vecuma normāli vīrieši parasti māk izmantot dūres. Ņemot vērā, ka Busulis nāk no Talsiem un ir pārdzīvojis vietējās balles, jau jaunākajā “X- Faktora” sērijā būtu jācer redzēt Sējānu ar pamatīgu fingāli vai vismaz saules brillēm. Visas neskaidrības par konfliktu portāls ritakafija.lv nolēma vaicāt pašam Busulim.

“Nē, konfliktā viss tiešām ir pa īsto. Vienkārši ir reizes, kad cilvēki viens otru savādāk nedzird. Un man rudenī daudz kas tracina. Es mēdzu aizsvilties, tā notika arī šoreiz. Taču nu viss konflikts ir atrisināts un mēs kopā ar Reini jau esam sagatavojuši kopīgu priekšnesumu ar ko jau pavisam drīz visus pārsteigt,” sarunā ar ritakafiju.lv stāsta Busulis. Uz jautājumu, kuri normāli vīrieši kaujās bez kulakiem, mūziķis uz mirkli apstulbst, bet tad apgalvo, ka tik barbariski abi nevar atļauties risināt konfliktus, jo abi ir skatuves cilvēki un nevar pieļaut zilumus zem acs. “Mums tā kaušanās sanāca vairāk tā kā cīkstoņiem”, piebilst mūziķis. Mēs, protams, ticam TV3 un pašam Busulim, taču pārējie var izdarīt secinājumus paši, noskatoties video ar “kautiņu” starp “X-Faktors” žūrijas locekļiem.

Taču, runājot par “X-Faktoru”, Intaram Busulim ir arī patiesi uztraukumi un konflikti – tie gan vairāk saistās ar viņa pēdējo neizbalsoto dalībnieci Līgu Rīderi. “Es ticu saviem dalībniekiem daudz vairāk nekā viņi sev. Un tieši šī iemesla dēļ bieži sanāk savā starpā strīdēties un konfliktēt. Tagad man ir palicis strīdēties tikai ar Līgu. Lielākā problēma ir tā, ka dalībnieki nav gatavi izkāpt no savas komforta zonas un pieņemt dziesmas, kuras viņiem izvēlos es kopā ar producentiem. Tas ir viens nodziedāt savas dziesmas, vai dziesmas no sev ierasta repertuāra. Taču, šī ir iespēja noticēt sev un darīt ko jaunu. Vienkārši noticēt sev un ļauties dziesmai, uzrunāt skatītājus. Taču, bieži vien šis ticības trūkums sev arī bremzē visu attīstību un tad es kļūstu bargs un uzstājīgs. Un, tā sākas konflikti. Taču es ticu Līgai un viņa jau sāk uzticēties sev. Es domāju, tur viss būs labi! Kā nekā Līga ir labākā!”, sarunā ar ritakafiju.lv stāsta Busulis.

 

 

youtube icon
Abonēt youtube