Pašmāju populārākā dziedātāja ārpus valsts robežām Laima Vaikule vienmēr īpaši gatavojās Ziemassvētkiem. Viņas jūrmalas māja katru gadu pārtop īsta svētku brīnumā. Arī šogad dziedātājas pagalms iemirdzēsies spožās gaismiņās un svētku rotājumos. Vēl lielāka svētku burvība vērojama mājas iekšpusē. Portāls ritakafija.lv piedāvā ielūkoties, kā Ziemassvētkiem skatuves dīva saposusi savu māju.

Gatavojoties tuvajiem Ziemassvētkiem, izcilā dziedātāja Laima Vaikule jau izgreznojusi savu Jūrmalas māju un izpušķojusi eglīti. “Nemanot ir pienācis 1.decembris, un mani trīs koncerti ir jau pēc nedēļas. Tā kā mazliet uztraucos, kā šajos koncertos ies, jo Valmierā, Jelgavā un Saldū uzstājos pirmoreiz, nolēmu sevi kaut kā nodarbināt, tāpēc metos izpušķot māju un radīt svētku noskaņu,” smej dziedātāja un pavisam nopietni piebilst,ka šie koncerti būs tikpat kvalitatīvi un tādā pašā līmenī, kā jebkur citur pasaulē, kur viņa uzstājas

Viņas labākie palīgi un lielākais atbalsts šajā laikā ir abi franču buldogi Eimija (kā ar smaidu saka Laima, šis suns savu vārdu ieguvis par godu britu dziedātājai Eimijai Vainhausai) un buča. “Kad atnāku nogurusi mājās,pateicoties saviem mīluļiem, enerģiju esmu atguvusi jau pēc pāris minūtēm,” atzīst Laima un atklāj, ka gan Eimijai, gan Bučai ļoti patīkot piedalīties mēģinājumos, un viņi nebaidās atrasties arī, piemēram, tiešā bungu tuvumā. “Tāpēc šogad eglītē esmu iekārusi īpašu suņu mantiņu, jo nākamais suņa gads”, smej Laima Vaikule.

Atgādināsim, ka viņas koncerti notiks 8.decembrī Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā, 9.decembrī Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā un 10.decembrī Salus Sporta kompleksā.

 

Saistītās tēmas: JūrmallaLaima VaikuleVillaZiemassvētki

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube