Vakar vakarā tika kronēts pirmais Latvijas ”X-Faktora” uzvarētājs. Par muzikālā šova karali kļuva rūjienietis Arturs Gruzdiņš, kurš jau kopš izslēgšanas cīņu sākuma bija galvenais pretendents uz uzvaru.

Finālā iekļuva arī Adriana Miglāne un Līga Rīdere. Pirmā daiļā dzimuma pārstāve priekšlaicīgi izstājās no cīņas, pēdējos priekšnesumus ļaujot demonstrēt tikai Līgai un Arturam. Galu galā skatītāji lēma, ka uzvara pienākas Gruzdiņam.

”X-Faktora” starplaikos bija vērojami dažādu citu mūziķu šovi, kā piemēram, Dona, ”Instrumentu” un Intara Busuļa uzstāšanās. Šova vadītājs Markuss Riva kā galveno viesi raidījuma izskaņā pieteica arī slaveno britu grupu ”Hurts”, kura ”it kā” vakar kāpa skatuves.

Tomēr realitātē ”Hurts” 3. decembra vakarā nemaz nebija atrodama ”X-Faktora” viesmākslinieku sarakstā.

Televīzijas skatītāji, kuri nezina zemtekstu, vakar tika apmānīti ar veiksmīgu video montāžu. ”Hurts” kādu dienu patiešām bija Rīgā un dziesmas ieraksts tika uzfilmēts, taču tas nenotika vakar. Ieraksts iespējams tika nofilmēts novembra sākumā, jo ”Hurts” 9. novembrī sniedza koncertu Latvijā.

Lielbritānijas grupai šodien, 4. decembrī, ir paredzēts koncerts Vācijas pilsētā Ķelnē. Ņemot vērā, cik ”Hurts” ir populāra un profesionāla grupa, māc lielas šaubas, ka tā ieradās Vācijā tikai nepilnas 24 stundas pirms koncerta. Spēlējot līdzi šim trikam, arī pati ”Hurts” ierakstīja ”Facebook”, ka uzstāsies Latvijā.

Tiešraides laikā radās dažādi jautājumi par ”Hurts” uzstāšanos. Piemēram, kādēļ grupas uzstāšanās laikā ne reizi netika parādītas auditorijas emocijas? Kādēļ solists tika intervēts pirms, nevis pēc dziesmas izpildīšanas? Kādēļ Markuss Riva atradās ar muguru pret skatītājiem, kaut gan pēc visiem iepriekšējiem priekšnesumiem bija ar muguru pret skatuves aizkulisēm? Pēc priekšnesuma ”Hurts” solista tuvplāns ar video efektiem ”izgaisa” un nākamais kameras plāns tika veltīts Rivam.

Amizants gan likās kāda skatītāja plakāts ar uzrakstu ”We ❤ Hurts”..

Protams, ir skaidrs, ka ”Hurts” bija uz ”X-Faktora” skatuves, taču tas nenotika vakardienas tiešraidē.

Saistītās tēmas: Hurtstv3X-faktors

Komentāri 1

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube