4. decembrī 51 gadu vecumā  mūžībā devies aktieris un režisors Valdis Liepiņš, portāls ritakafija.lv izsaka līdzjūtību aktiera tuviniekiem, kolēģiem un talanta cienītājiem. 

Valdis Liepiņš dzimis 1966. gada 16. augustā Siguldā. 1990. gadā absolvējis Jāzepa Vītola Latvijas valsts konservatorijas Kultūras un mākslas zinātņu fakultātes Teātra nodaļu. Bijis Dailes teātra štata aktieris un režisors.

Starp spilgtākajiem un populārākajiem Valda Liepiņa iestudējumiem Dailes teātrī minami Raimonda Paula un Māra Zālītes mūzikls “Meža gulbji” (2005), Raimonda Paula un Guntara Rača “Leģenda par Zaļo jumpravu” (2000), kā arī Ulda Marhilēviča un Māras Zālītes dziesmuspēle “Tobāgo” (2001).

Tāpat Valdis Liepiņš veidojis daudzus lieluzvedumus – Raimonda Paula dziedāšanas svētkus “Arēnā Rīga” (2006), vairākas “Spēlmaņu nakts” balvas pasniegšanas ceremonijas Dailes teātrī, Lielās mūzikas balvas pasniegšanas ceremonijas Latvijas Nacionālajā operā un “Lielā Kristapa” balvas pasniegšanas ceremoniju 2003. gadā.

Valdis Liepiņš bijis arī režisors Jauniešu koru koncertam XXIII Vispārējos latviešu dziesmu svētkos “Skonto” stadionā (2003), kā arī Rīgas astoņsimtgades Dziesmu un deju svētku deju lieluzvedumam “Skonto” stadionā “Viena saule, viena zeme” (2001).

2017. gada vasarā ar lieliem panākumiem un publikas atzinību uz skatuves atgriezās muzikālā izrādes “Tobāgo” Valda Liepiņa režijā, pulcējot skatītājus pārpildītās brīvdabas estrādēs visā Latvijā.

Saistītās tēmas: aktierismirisValdis Liepiņš

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube