No zīmola “Laima” labdarības namiņa Vecrīgā tā pirmajās divās darbības nedēļās paņemtas 1 146 kartītes, kurās bērni atklājuši savus sapņus par svētku dāvanām, un 510 bērniem dāvanas sagādātas, aģentūrai LETA pastāstīja “Orkla Confectionery&Snacks Latvija” sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja Lineta Mikša.

Vienlaikus viņa piebilda, ka 454 bērni vēl gaida, kad kāds sarūpēs dāvanu arī viņiem. Kopumā “Laima” labdarības namiņu līdz šim apmeklējuši vairāk nekā divi tūkstoši cilvēku .

“Esam patiesi aizkustināti par ievērojamo cilvēku atsaucību un vēlmi kopīgiem spēkiem iepriecināt arvien vairāk bērnu, ienesot svētku brīnumu viņu mājās. Daudz esam jau paveikuši, taču daudzu bērnu sapņi vēl glabājas namiņā un gaida piepildījumu. Tādēļ aicinām ikvienu, kurš vēlas paveikt kādu sirsnīgu darbu šajā svētku gaidīšanas laikā, apmeklēt “Laimas” labdarības namiņu,” uzsvēra “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja.

Viņa atgādināja, ka ikviens Latvijas iedzīvotājs un viesis līdz šā gada 23. decembrim katru dienu no plkst. 10 līdz 20 var apmeklēt “Laimas” labdarības namiņu, lai no tā izvēlētos vienu kartīti un sarūpētu dāvanu, piepildot sapņus par sen kārotām dāvanām bērniem, kuru ģimenes šajos svētkos pašas to nevar atļauties. Tie, kuri nevar paspēt ierasties klātienē uz “Laimas” labdarības namiņu, lai izvēlētos kartīti, to var izdarīt mājaslapā.

Jau ziņots, ka 24.novembrī Vecrīgā pie “Laimas” pulksteņa atklāts zīmola “Laima” labdarības namiņš. “Laima” jau sesto gadu pēc kārtas aicinās visus Latvijas iedzīvotājus un viesus apmeklēt labdarības namiņu, lai palīdzētu piepildīt Latvijas maznodrošināto daudzbērnu ģimeņu bērnu sapņus par dāvanām.

Kopumā “Laimas” labdarības namiņa pastāvēšanas laikā kopš 2012.gada ar dāvanām iepriecināti vairāk nekā 3 700 bērnu visā Latvijā, bet šogad tās iecerēts sagādāt vēl 1 600 bērniem. Kopš “Laimas” labdarības namiņa izveidošanas projektā iesaistījušies vairāk nekā 60 novadi.

“Orkla Confectionery & Snacks Latvija” ir viens no vadošajiem šokolādes un konditorejas izstrādājumu, kā arī uzkodu ražošanas uzņēmumiem Baltijas valstīs. “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” pārstāv zīmolus “Laima”, “Selga”, “Staburadze”, “Ādažu Čipsi”, “The Original Taffel Snacks” un “Pedro”. Uzņēmums eksportē preces uz gandrīz 30 valstīm, tajā kopumā strādā vairāk nekā 1000 cilvēku.

Jau ziņots, ka “Orkla” ir Oslo Fondu biržā kotēts uzņēmums, kurš bāzēts Oslo, Norvēģijā. “Orkla” apgrozījums 2016.gadā bija 4,2 miljardi eiro (37,8 miljardi Norvēģijas kronu).

Saistītās tēmas: labdarības namiņš VecrīgāLaima

youtube icon
Abonēt youtube