10. decembrī pulksten 11.30, Rīgā, Doma laukumā, jau desmito reizi norisinājās Ziemassvētku vecīšu labdarības skrējiens. Sirsnīgais notikums pulcēja gan mazus, gan lielus skrējējus, kuri, tērpušies Ziemassvētku vecīšu tērpos, veica simbolisku skrējienu pa Vecrīgas ielām. Šogad Ziemassvētku vecīši skrējienā vāca līdzekļus bērniem ar kustību traucējumiem. Portāls ritakafija.lv piedāvā ielūkoties šī sirsnīgā skrējiena spilgtākajos mirkļos. 

Ikgadējais skrējiens allaž ir pulcējis simtiem dalībnieku un piesaistījis uzmanību ar savu atraktivitāti un pozitīvo enerģiju. Desmit gadu laikā labdarības skrējiens kļuvis par brīnišķīgu tradīciju, kas ļauj aktīvām ģimenēm un atraktīvām uzņēmumu komandām vienoties labam un cēlam darbam. Uz brīdi iejūtoties Ziemassvētku vecīša tēlā, 1,7 kilometrus garā distance ir pa spēkam ikvienam, skrienot, ejot vai mazākajiem dalībniekiem vizinoties ragaviņās.

“Rīgas Starptautiskā Rotary” kluba organizētais skrējiens tiek rīkots sadarbībā ar labdarības organizāciju “Ziedot.lv”. Piedalīšanās Ziemassvētku vecīšu skrējienā notiek par simboliskiem ziedojumiem. Šī gada mērķis ir ziedojumos savākt vismaz 10 000 eiro, lai vismaz seši bērni ar kustību traucējumiem varētu apmeklēt 250 rehabilitācijas nodarbības ar speciālu gaitas robotu “G-EO System”. Nodarbībās bērni varēs trenēt gaitu pa līdzenu virsmu, imitēt kāpšanu pa trepēm, kas palielina iespējas patstāvīgi spert pirmos soļus.

Foto: LETA

Komentāri 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube