Ir klāt janvāris un, kā ierasts, portālā models.com ir publicēts tops ar gada ietekmīgākajiem modeļiem pasaulē. Smukulītis no Latvijas Jānis Ancens reitingu tabulā aizslīdējis uz trešo desmitu. Savukārt, no gada ietekmīgāko modeļu topa jau trešo gadu nepazūd uzvārds Hadida, šoreiz veiksmīgāka izrādījās  jaunākā māsa Bella.

 

Šajā nedēļas nogalē daudzviet pasaulē sākās “Modes nedēļas” un jau desmitiem gadu modes nami cīnās, lai viņu tērpus demonstrētu portāla models.com topa līderi. Vai vismaz tie, kas aizvien atrodas šī portāla reitingu sarakstā. Mūsu daiļavas Ginta Lapiņa un Karlīna Caune aizvien ir atrodamas reitinga “money girls”. Ņemot vērā, ka aizvadītais gads viņām pagāja bez nozīmīgiem projektiem. Viņu vieta ir aiz aktīvāko trīs desmitniekā un nav konkretizēta. Savukārt, par pasaulē glītāko tēti nosauktais Jānis Ancens aizvien ir aprite un pieprasītāko “Vīriešu modeļu top 50” ir ierindots 28. pozīcijā.  Jau trešo gadu topa pirmajā vietā visas kategorijās ir divi uzvarētāji – vienu uzvarētāju nosaka industrijas pārstāvji, otru lasītāju balsojums. Un šis ir pirmais gads, kad industrijas vērtējums ar lasītāju izvēli ir sakritis tikai vienā no nominācijām.

Gada modele:

Pērn 25 gadus vecā britu izcelsmes modele Advoja Aboaha uzvarēja kategorijā gada modele sociālajos tīklos. Šis gads bez viņas dalības modes šovos vairs nav iedomājams. Un modes industrijas vērtējumā tieši viņai tika uzvara nominācijā “2017” gada modele.

 

Hadidu dinastija valda modes pasaulē nu jau trešo gadu. Atlika jaunākajai māsai atkailināties žurnālam “Vouge” un lasītāju balsojums bija Bella Hadida – uzvarētāja nominācijā “2017. gada modele”.

 

Gada modelis:

Ja kādu 21.gadu vecu mazpazīstamu modeli fotogrāfē viens no pasaules vadošajiem slavenību fotogrāfiem Stīvens Kleins  – ir tikai divi varianti. Vai nu puisis guļ ar Madonnu, vai nu viņš būs vispieprasītākais modelis pasaulē. Loģiski, ka franču zēns Pauls Hamelins pēc industrijas domām ir  “2017.gada modelis”.

Kamerons Dallas no nīstā Parisas Hiltones puisēna ir kļuvis par publikas mīluli. Turklāt, viņa dalība tīņu komēdijās šo mīlestību tikai vairo.  Tieši viņu lasītāji paziņoja par uzvarētāju nominācijā “2017.gada modelis”. Interesanti, ka šīs nominācijas otrā vieta industrijas un lasītāju balsojums sakrita un tajā ierindojās vēl viens Parisas Hiltones bijušais Džordans Baretts.

 

Gada atklājums modele:

Šī ir vienīgā nominācija, kur industrija un lasītāji bija vienisprāt  – labākā ir 16 gadīgā supermodeles un modes ikonas Sindijas Kraufordes meita Kaija Gerbera. Meitene ir gluži kā mamma jaunība.

Gada atklājums – modelis:

Tumšādainais dejotājs Altons Meisons Juniors  šajā nominācijā ir uzvarējis pēc industrijas domām.

Preslijs Gerbers, patiesībā modes pasaulē šogad iemirdzējas abi Kraufordes bērni. Un daudzi uzskata, ka tieši viņas dēls Preslijs atkārtos mammas slavas augstumus.

Sociālo mediju zvaigzne:

 

Industrija arī šogad ir uzticīgi savā balsojumā Kameronai Raselai.

Savukārt, lasītāji dievina Hadidu ģimenīti: lūk, atkal Bella Hadida šoreiz uzvar nominācijā “Sociālo mediju zvaigzne”.

 

Sociālo mediju zvaigzne puisis:

Industrijas vērtējumā visa gada garumā risinājās sīva cīņa starp pasaules “seksīgāko noziedznieku” un  “balto Bobu Marliju”. Brāļi un māsas, miers ar jums, jo šogad industrija lēma par labu Lūkasam Sabatam.

Lasītāju izvēle ir nemainīga jau 8. gadu. Uzvar puisis ar blondiem matiem un zilām acīm. Laimīgi Zilais Smits šogad palika otrajā vietā, jo modes pasaulē ir jauns varonis Neils Vaisers.

 

Slavenība modeles lomā:

Industrijas izvēlē labākā ir mūziķe Rihanna, jau atkal šoreiz par sadarbību ar modes žurnālu “Vogue”.

Lasītāju uzvarētāja šajā nominācijā ir aktrise Zendaja.

 

Slavenība modeļa lomā:

Modes industrija savu uzvaru šajā nominācijā ir piešķīrusi reperim ASAP Rokijs par reklāmu “Dior”.

Lasītājiem patīk blondi puiši ar zilām acīm. Futbolista Deivida Bekhema un viņa sievas dziedātājas Viktorijas dēls Bruklins atbilst šīm prasībām. Un beidzot, kādam ir izdevies sešu gadu laikā izstumt aktieri Džeradu Leto no pjedestāla.

Foto: models.com cover

Saistītās tēmas: Asap RokijsBella Hdidabruklins bekhemsmodeModelesrihannaZendaja

youtube icon
Abonēt youtube