Kāds pusaudzis vienā no Krievijas skolām piektdien ar cirvi uzbrucis septītās klases skolēniem, ievainojot sešus bērnus un skolotāju, ziņo aģentūra “Interfax”.

Pirms tam uzbrucējs vienā no Ulanudē skolām klases telpā iemetis tā dēvēto Molotova kokteili.

Tikmēr Burjatijas Republikas valdības mājaslapā teikts, ka uzbrucēji bijuši trīs. Viens no viņiem pēc uzbrukuma mēģinājis izdarīt pašnāvību un pēc tam nogādāts slimnīcā. Abus pārējos aizdomās turamos meklē policija.

Tajā pašā laikā Izmeklēšanas komiteja apgalvo, ka bijis tikai viens uzbrucējs, kurš esot aizturēts.

Kāds avots aģentūrai “Interfax” pastāstījis, ka pirms tam uzbrucējs gan esot meklējis līdzdalībniekus, tomēr uzbrukumu veicis viens pats.

Kāda vietējā iedzīvotāja Ulanudē televīzijas kanālam “Tivikom” teikusi, ka uzbrucējs par ieplānoto uzbrukumu esot brīdinājis vienu no skolniecēm un sacījis viņai, lai uz skolu neejot, jo tur būšot “gaļa”.

Krievijas policija paziņojusi, ka pārbauda iespējamo saistību starp vairākiem līdzīgajiem incidentiem, kas valstī notikuši pēdējās nedēļas laikā.

Kā ziņots, pirmdien divi pusaudži uzbruka ceturtās klases skolēniem vienā no Permas skolām, ievainojot 12 bērnus un skolotāju.

Savukārt trešdien vienā no Čeļabinskas apgabala skolām kāds devītās klases skolēns ar nazi sadūra savu klases biedru.

Tikmēr ceturtdien kādā no Maskavas skolām apsargs aizturēja skolēnu, kurš ēkā mēģināja ienest benzīnu un vairākus nažus.

Saistītās tēmas: krievijanelaimes gadījums

youtube icon
Abonēt youtube