Jau nākamsestdien “Arēnā Rīga” lielais boksa mačs starp mūsu Mairi Briedi un ukraini Oleksandru Usiku. Abu sportistu lielās intervijas publicētas  WBO oficiālajā lapā. Ukraiņu sportists ir pašpārliecināts par savu uzvaru. Intervijā Usiks norāda, ka mūsu Brieža boksēšanās stils esot garlaicīgs, tomēr ukrainis atzīst, ka respektē Briedi, kā sportistu.

 

Kā tu gatavojies cīņai Rīgā?

  • Lai par to uztraucās Briedis. Viss, ko es zinu – tur būs ieradušies daudzi mani tautieši atbalstīt manu uzvaru šajā cīņā.

Cik nozīmīga tev ir šī cīņa ar Briedi?

  • Man tā ir ļoti svarīga cīņa. Es zinu, ka tā būs svarīga diena manā boksera karjerā. Tā ir pašapliecināšanās cīņa. Cīnīties par Muhameda Alī trofeju nozīmē, ka labākais uzvar pašu labāko. Man ir WBO čempiona josta Briedim ir WBC čempiona josta. Mana mīļākā krāsa ir zaļa. Un es zinu, ka WBC čempiona jostas ir zaļā krāsā. Tā kā es braucu uzvarēt Briedi un iegūt WBC jostu savā mīļākajā krāsā.

Kādas ir tavas domas par oponentu?

  • Es nevaru neko sliktu pateikt par Briedi. Viņa stils ir nedaudz garlaicīgs, bet es viņu respektēju. Viņš ir pasaules čempions un viņam jābūt ir labam pretiniekam.

Kāpēc tu viņu respektē?

  • Principā es respektēju visus savus pretiniekus. Pat Huku, kurš slikti par mani izteicās un pat atļāvās pagrūst. Taču, es zinu cik smags ir darbs pie sevis, lai sasniegtu šādu līmeni. Cik stundas tiek pavadītas treniņā, kāds ir dienas režīms un cik smagi jāstrādā, lai sevi uzturētu formā. Un par to arī es respektēju savus pretiniekus, jo zinu kāds darbs ir ielikts, lai iegūtu savu titulu.

Foto: World Boxing Super Series

Saistītās tēmas: bokssMairis BriedisOleksandrs Usiks

Komentāri 2

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube