Latvijā mīlētākā saldumu zīmola “Laima” šokolādes muzejā 27. janvārī plkst. 17.00 ar īpašu performanci tiks atklāta mākslinieka-konditora Hatzidakis Emmanouil šokolādes skulptūru izstāde “Chocolate feelings”. Performances laikā mākslinieks skatītāju acu priekšā radīs šokolādes skulptūru, kura vēlāk papildinās izstādi. 

 

“Šokolādes muzejā šajā nedēļas nogalē tiks uzburts brīnums – izjusta un salda performance, kuras laikā tiks radīta skulptūra no šokolādes. Pateicoties māksliniekam Hatzidaki Emmanouili, muzeja apmeklētāji varēs iepazīties ar astoņām šokolādes skulptūrām, kas reprezentēs cilvēciskas sajūtas. Atnāciet un iedvesmojieties, ” aicina “Laimas” šokolādes muzeja vadītāja Liena Skadiņa.

Hatzidakis Emmanouil dzimis 1977. gadā Grieķijas salā Krētā, Iraklijā. Konditora profesiju ieguvis, no agras jaunības strādājot lielākajās viesnīcās Grieķijā, kā arī vēlāk ārpus tās. Pērn guvis pieredzi arī vienā no prestižākajām viesnīcām Londonā un gardēžu restorānā Rīgā. Piedalījies daudzos starptautiskos konkursos un sarīkojis vairākas, tostarp labdarības izstādes Grieķijā un Latvijā.  Performance notiks 27. janvārī no plkst. 17.00 – 18.00 “Laimas” šokolādes muzejā Miera ielā 22. Vietu skaits pasākumā ir ierobežots, tādēļ ikviens interesents ir aicināts iepriekš pieteikties pasākumam, rakstot uz e-pastu muzejs@laima.lv. Izstāde ikvienam muzeja apmeklētājam būs pieejama no 27.janvāra līdz 10.februārim.

“Laimas” šokolādes muzejs sagaida, cienā un iedvesmo, tas ļauj darboties un iepazīt “Laimas” stāstu un šokolādes ražošanas tradīcijas ar visām maņām – ieraugot, izgaršojot, sadzirdot un sajūtot.  Muzejs ir iecienīts apskates objekts gan Latvijas, gan ārvalstu viesu vidū. Tā ekspozīcijas iekārtošanā ir izmantoti 100 kilogramu īsto kakao pupiņu, savukārt tā vecākajam eksponātam ir vairāk nekā 120 gadu.  Kopš muzeja atklāšanas 2013.gada decembrī to ir apmeklējuši 144 622 saldummīļi no Rīgas, Latvijas un visas pasaules. Pērn muzeju ir apmeklējuši 41 380 viesi, kas ir par 16% vairāk nekā  2016. gadā.

Par “Laima”:

“Laima” ir atpazīstamākais saldumu zīmols Baltijā, kas apvieno visas Latvijas saldumu rūpniecības vēsturi vairāku gadsimtu garumā. “Laimai” raksturīgo unikālo garšu nodrošina šokolāde, kas pagatavota saglabājot senās prasmes un receptes, papildinot tās ar mūsdienīgām ražošanas tehnoloģijām un metodēm. Pašlaik “Laima” produktu portfelī ir teju 250 dažādi produkti, kas pieejami Latvijā un ārvalstīs. “Laimas” produkcija ir nopērkama 20 pasaules valstīs: Lietuvā, Igaunijā, Baltkrievijā, Dānijā, Grieķijā, Lielbritānijā, Īrijā, Izraēlā, Islandē, Itālijā, Kanādā, Moldovā, Nīderlandē, Norvēģijā, Portugālē, Krievijā, Slovākijā, Spānijā, Vācijā un ASV.

Saistītās tēmas: Laimašokolādes muzejs

youtube icon
Abonēt youtube