Amsterdamas centrā piektdienas vakarā notika apšaude, kurā nogalināts viens cilvēks un vēl divi ievainoti, tviterī paziņoja Nīderlandes policija. “Viens cilvēks ir miris, divi citi cilvēki – vīrietis un jauniete – ir aizvesti uz slimnīcām” pēc kādā centra ielā notikušās apšaudes, teikts policijas tvītā.

Amsterdamas policija paziņoja, ka tā uzskata notikušo par kriminālu incidentu, nevis par teroraktu, un meklē vienu vai vairākus šāvējus. Mediji ziņoja, ka aculiecinieki dzirdējuši vairākus automātiska ieroča šāvienus un redzējuši aizskrienot vīrieti kapucē. Policija atteicās nosaukt upura vārdu, bet mediji vēstīja, ka tas ir 17 gadus vecs marokāņu izcelsmes pusaudzis, kuru rotaļu laukuma tuvumā pie jauniešu centra nošāvuši vīrieši maskās.

Kā raksta “The Sun” aculiecinieki stāstīja, ka divi vīrieši bija meklējuši zēnu, kuram bija paredzēts apmeklēt kikboksa nodarbību. Vīrieši pārmeklējuši ēku, līdz atraduši meklēto zēnu un atklājuši uguni.  Aculiecinieki tikmēr slēpušies zem galdiem.

Policija ir sākusi izmeklēšanu un norobežojusi šī rajona ielas.

“Šis ir trešais kriminālais incidents Amsterdamā šonedēļ, tāpēc cilvēki ir ļoti jutīgi pret apšaudi,” sacīja policijas preses sekretārs. “Cirkulē daudz baumu, mums ir jābūt ļoti uzmanīgiem pret to, ko cilvēki saka, un nav jāpadodas emocijām,” viņš piebilda.

Foto: Facebook.com un Jānis Ogle

Saistītās tēmas: AmsterdamaApšaude

youtube icon
Abonēt youtube