Pirmo reizi Latvijā tika sadalītas balvas jaunā muzikālā projektā “DIGITop100”. Pasākuma nama mātes lomu uzņēmās “Mikrofona ieraksti” direktore Elita Milgrāve. Savukārt, šova norises vieta bija Olimpiskais cents “Ventspils”. Pirmais “DIGITop100” šovs aizritējis godam, tika izpārdotas visas sēdvietas, arī fanu zona bija pilna ar mūzikas baudītājiem un dejot gribētājiem. Kaut arī šovu klātienē apmeklēja smagos noziegumos apsūdzētais Aivars Lembergs, šis šovs nekalpoja kā viņa pašreklāmas platforma, kā tas bieži vien noticis ar citiem pasākumiem, kuri norisinājušies Ventspilī. “DIGITop100” nenoliedzami galvenā uzmanība tika pievērsta tieši mūzikai.

 

Neskatoties uz skepsi un dažādiem minējumiem, kas īsti slēpjas aiz “DIGITop100”, tas bija grandiozs mūzikas šovs, kurā no sirds ballēties varēja tieši jaunieši. Kamēr sanākusī publika baudīja mūziku deju zālē, mūziķi atpūtās “Green Room”. Vakara vadītāji – Gunārs Bītz un Māra Sleja, piepalīdzot Dj Get Dizzy, nepārtraukti „uzkurināja” publiku, neļaujot ne uz mirkli enerģijas lādiņam noplakt. Dīdžeja spēlētā fona mūzika saglabāja ritmisku un kustīgu šovu nepārtraukti. Viena no daudzajām kulminācijām bija Skandināvijas jaunā un populārā dziedātāja Īsaka Eliota iznāciens, kuru pavadīja sajūsmas pilni spiedzieni! Dziedātājs izpildīja vienu no savām populārākajām dziesmām „Beast” un uz skatuves uzstājās kopā ar Latvijas deju grupu „Pro/X”. Īsaks neslēpa sajūsmu par dejotājām, izsakot mājienus, ka labprāt redzētu meitenes sava šova patstāvīgajā komandā.

Protams, uz Ventspilī notiekošo šovu pa VIP viesiem paredzēto ieeju ieradās arī Aivars Lembergs kopā ar kundzi Kristīni.  Politiķis tika formāli sveicināts un aicināts doties zālē baudīt šovu. Tā dēvētajā “Green room” teritorijā politiķis tā arī neparādījās ne pasākuma laikā, ne vēlāk notiekošajā ballītē.

Uzvaras laurus plūca:

Klausītākais albums 2017: Ed Sheeran – ÷ (Divide)

Klausītākais pašmāju albums 2017: Ansis ­– Balzams

Gada jaunpienācējs 2017: Ludvig – I’m in love with you

Klausītākais singls 2017: Ed Sheeran – Shape of you

Klausītākais pašmāju singls 2017: Triana Park – Line

Skatītākā dziesma 2017: Bermudu Divstūris – Zaudējam brāli

Klausītākais pašmāju mākslinieks 2017: Prāta Vētra

Top of the Top Pašmāju singls 2017: Prāta Vētra & Musiqq – Debesis iekrita tevī

youtube icon
Abonēt youtube