Viņa norādīja, ka uzņēmuma padomei šajā jautājumā būs jāpieņem gala lēmums, vadoties pēc akcionāru sapulces lemtā.

Arī satiksmes ministrs Uldis Augulis (ZZS) norādīja, ka lēmums attiecībā uz valdes priekšsēdētājas amatu vēl jāpieņem uzņēmuma padomei. Ceturtdien notikušajā padomes sēdē, kas jau ir noslēgusies, šis jautājums netika skatīts. Visdrīzāk, par to tiks spriests nākamajā padomes sēdē, kuras sasaukšanas laiks ir padomes vadības ziņā, skaidroja Augulis.

Rubesa pagaidām atteicās sniegt komentārus par akcionāru lēmumu. Kā vēstīts, Baltijas valstu kopuzņēmuma AS “RB Rail” akcionāri izteikuši neuzticību uzņēmuma izpilddirektorei un valdes priekšsēdētājai Baibai Rubesai, Lietuvas ziņu aģentūra BNS uzzināja no neoficiāliem avotiem. Pēc avotu teiktā, “visu pušu vadītāju” un uzņēmuma vadītājas viedokļi atšķīrušies. Pati Rubesa BNS sacījusi, ka nezina, kāds lēmums pieņemts akcionāru sapulcē, un tas būtu jākomentē uzņēmumiem “Lietuvos geležinkeliai” vai “Rail Baltica statyba”.

“Man nav komentāru, un es nezinu, kas noticis akcionāru sapulcē. Es tur nebiju,” viņa sacījusi. Tālāk par Rubesas likteni lems uzņēmuma uzraudzības padome. Rubesa norādījusi, ka pašlaik notiek padomes sēde, bet nav to komentējusi. Baiba Rubesa par “RB Rail” valdes priekšsēdētāju ievēlēta 2015.gada oktobrī. “RB Rail” akcionāri ir uzņēmumi “Lietuvos geležinkeliai”, “Eiropas Dzelzceļa Līnijas” un “Rail Baltic Estonia”.