Kultūras ministre Dace Melbārde (VL-TB/LNNK) vēl nav izlēmusi, vai kandidēs šī gada oktobrī notiekošajās 13.Saeimas vēlēšanās. Melbārde aģentūrai LETA sacīja, ka pašlaik izvērtē lēmumu turpināt strādāt politikā, piebilstot, ka šāda lēmuma pieņemšana nav vienkārša.

Ministre arī uzsvēra – ja izlems kandidēt gaidāmajās Saeimas vēlēšanās, tad turpinās pārstāvēt nacionālo apvienību “Visu Latvijai – Tēvzemei un brīvībai/LNNK” (VL-TB/LNNK).

“Nē, es nedomāju, ka varētu kaut kur sākt “staigāt”. Tas drīzāk ir jautājums – palikt politikā vai darīt ko citu,” norādīja ministre.

VL-TB/LNNK respektēs jebkādu ministres lēmumu, bet cer uz gatavību startēt arī gaidāmajās vēlēšanās, aģentūrai LETA pauda nacionālās apvienības priekšsēdētājs Raivis Dzitnars. Viņš arī uzsvēra, ka VL-TB/LNNK ļoti atbalsta savu ministri.

“Neatceros, kad kultūras jomā būtu bijis tik liels nozaru atbalsts ministram kā Daces Melbārdes laikā. Ministre darbā ieliek sevi visu un piecu gadu garumā tas, protams, rada lielu slodzi,” norādīja politiķis.

 

Saistītās tēmas: Dace MelbārdeKultūras Ministrijavēlēšanas

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube