Mūziķis Markus Riva šodien sociālajā tīklā instagram.com pamatīgi samulsinājis savus fanus. Dziedātājs ievietojis vairākas bildes, kurās redzams kopā ar gaišmataino modes mākslinieci Ramonu Lazdu līgavas kleitā dodamies pie altāra. Vai tiešām abu sadarbība iegājusi jaunā attiecību plāksnē?

 

Virkne mūziķa Markusa Rivas fanu ārpus Latvijas šodien instagram.com neslēpa savu pārsteigumu par viņa jaunāko foto galeriju un steidza viņu sveikt ar iestūrēšanu laulības ostā. Vai tiešām Riva kļuvis par precētu vīru, tas kļuva par šis dienas aktuālāko diskusijas iemeslu sociālajos tīklos.

Patiesībā atklājās, ka piemīlīgās kāzu fotogrāfijas ar viņu un dizaineri Ramonu Lazdu ir tikai daļa no viņa konkursa “Supernova” dziesmas “This Time” jaunā videoklipa. Izrādās, jau dziesmas izdošanas laikā tika uzsākta gatavošanās romantiskā videoklipa filmēšanai — improvizētai kāzu ceremonijai vienā no skaistākajiem Latvijas vēsturiskajiem arhitektūras objektiem –  Rundāles pilī.  “Video ir stāsts par divu cilvēku attiecībām līdz atbildīgākajam brīdim dzīvē, kad  tiek savienotas kopā divu cilvēku dzīves un to turpmākie ceļi. Bet ne vienmēr viss notiek tik gludi  kā romantiskās filmās. Līdz ar to, noskatoties klipu, varoņu liktenis līdz galam netiek atklāts – vai viņi paliek kopā vai tomēr iet katrs savu ceļu – tas ir katra skatītāja iztēlē”, stāsta Markus.

 

 

youtube icon
Abonēt youtube