Šodien savu jaunāko mūzikas klipu fanu vērtējumam nodevusi grupa ”Instrumenti”. Dziesmas ”HES un tu” videoklipa režisors ir Andris Freidenfelds, jeb labi zināmais Fredis, kuram šī ir atgriešanās mūzikas video režisora ampluā.

 

”HES un tu” ir trešais singls un video no pagājušā gada nogalē izdotā ”Instrumenti” albuma ”Atkala”, ko mūzikas kritiķi atzinuši par līdz šim labāko grupas veikumu. Līdz ar jauno klipu grupa ”Instrumenti” izziņojusi brīvdabas koncertus, kas 15. un 16. jūnijā notiks Siguldas pilsdrupu estrādē. ””Instrumenti” gaidāmie koncerti Siguldas pilsdrupu estrādē būs jaudīgi – vajadzīgo enerģiju esam krājuši jau labu laiku, un līdz jūnija vidum to turpināsim lādēt. Kaļam plānus šovam, kas pārsitīs to, ko esam darījuši līdz šim. Šoreiz iesim vēl tālāk, un rausim visus klausītājus sev līdzi,” ar aizrautību stāsta mūziķis Reinis Sējāns.

“HES un tu” videoklipa režisors ir Andris Freidenfelds, kurš, lai arī stāvējis klāt pie Latvijas mūsdienu populārās mūzikas video klipu šūpuļa kā viens no pieprasītākajiem mūzikas video režisoriem, atzīst, ka video jomā sen nebija neko darījis, līdz viņu uzrunājuši grupas “Instrumenti” mūziķi. “”Instrumenti” ar HES jaudu ievilka mani atpakaļ vagoniņā. Nevaru iedomāties labāku kompāniju, ar kuru atsākt vecos niķus un stiķus. Viņi ir aktieriski perfekti, jautri, pacietīgi, paklausīgi un gudri,” stāsta Freidenfelds.

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube