OlyBet prognožu eksperti, tuvojoties šī gada centrālajam sporta notikumam pasaulē – olimpiskajām spēlēm – izteikuši savas prognozes ne tikai par sportiskajiem rezultātiem, bet arī par ne tik tradicionāliem notikumiem.

 

“Viens no centrālajiem diskusiju tematiem šobrīd ir zemā temperatūra olimpisko spēļu norises vietā. Eksperti pat uzskata – pastāv liela (80%) iespējamība, ka atklāšanas ceremonijā būs viszemākā temperatūra tās vēsturē. Lai arī vēsturiski šajā gada laikā Phjončhanā temperatūra vidēji bijusi starp -2 un -5 grādiem pēc Celsija, taču tikko notikušajā apbalvošanas ceremonijas mēģinājumā tā noslīdējusi līdz pat -23 grādiem,” norāda Alvis Kindzulis, OlyBet mārketinga un pārdošanas vadītājs.

Tāpat bukmeikeri pieskārušies arī citām, ar sporta rezultātiem ne tik saistītām tēmām. Piemēram, ar 10% iespējamību tiek vērtēta strīkera parādīšanās spēļu norises vietās, kā arī paredzams, ka vidēji vienas hokeja spēles laikā no laukuma tiks izmestas vismaz divas hokeja ripas.

Dažādi negaidīti pavērsieni un fakti vienmēr ir bijuši interesants diskusiju un prognožu temats. Strīkera parādīšanās ziemas olimpiskajās spēlēs ir ļoti maz ticama, taču iepriekš ir bijuši atsevišķi šādi gadījumi. Ņemot vērā, ka 2006.gadā Turīnas olimpisko spēļu kērlinga turnīra ietvaros tas notika, tādu iespēju pilnībā izslēgt nevar,” norāda OlyBet Alvis Kindzulis.

Attiecībā uz tiešajiem sportiskajiem rezultātiem, šobrīd eksperti prognozē, ka Latvija visticamāk neiegūs nevienu zelta medaļu. Lielākā cerība to iegūt ir Martinam Dukuram, taču, līdzīgi kā iepriekšējās reizēs, atkal var nostrādāt “mājas” trases priekšrocība un lielākās izredzes uz uzvaru tiek prognozētas Dienvidkorejas sportistam. Protams, ka cerības pacīnīties par zeltu ir arī bobslejistiem, mazākā mērā kamaniņu sportistiem un biatlonistiem.

“Savukārt par visvairāk zelta medaļas ieguvušās valsts titulu cīnīsies Norvēģija, Vācija un ASV. Ja pāris iepriekšējām spēlēm raksturīga bija mājinieku uzvara kopvērtējumā, tad Dienvidkorejai nav tik izteiktu ziemas sporta tradīciju,” uzsver Alvis Kindzulis.

 

 

Saistītās tēmas: PrognozessmieklīgiZiemas olimpiskās spēles

youtube icon
Abonēt youtube