No 14. februāra trešdienās kanālā TV3 sāksies šova “Gatava pārvērtībām” otrā sezona. Katrā raidījumā trīs dalībnieces, kuras spēs ar savu stāstu un motivāciju minūtes laikā pārliecināt ekspertus par savu gatavību pārvērtībām, iegūs iespēju iepazīties ar stila knifiem, kā arī izbaudīt “Veselības centra 4” skaistuma un estēstiskās ķirurģijas maģiju.

 

Arī šova jaunajā sezonā skatītāji un dalībnieces sastaps jau iemīļotos trīs modes eksepertus Žannu Dubsku, Aleksandu Pavlovu un Natāliju Zolbergu, kuri būs gatavi iepriecināt sievietes, pārvēršot dāmas burtiski līdz nepazīšanai. Raidījuma laikā dāmas tiks konsultētas par apģērba izvēli atbilstoši auguma formai, krāsainu akcentu un aksesuāru lomu koptēlā, kā arī piedzīvos vizuālas pārmaiņas, iegūstot jaunu matu sakārtojumu un piedzīvojot svaigas vēsmas garderobē.

Šova “Gatava pārvērtībām” producente Sandija Miezīte par jauno sezonu atklāj, ka “šajā sezonā vēl lielāku akcentu liksim uz stāstiem – kādēļ sieviete pieteikusies pārvērtībām un kā ar vizuālā tēla maiņu mēs varam viņai palīdzēt! Esam nomainījuši arī studiju – pārvērtību fināls vairs nav tirdzniecības centrā, bet mājīgi iekārtotā studijā.

Saistītās tēmas: Gatava pārvērtībāmŠovs

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube