Latvijā viesosies starptautiski zināmais kubiešu solists Mayito Rivera kopā ar enerģiskajiem Kubas mūziķiem „The Sons of Cuba”. Koncertos – 27.februārī Ventspilī, 28.februārī Jelgavā un 1.martā Vidzemes koncertzālē „Cēsis” dzirdēsim plašu muzikālo spektru, sākot no salsas, rumbas, afro un timbas, līdz džezam un fankam.

 

Mayito Rivera ir viens no pieciem šī brīža vadošajiem Kubas vokālistiem visā pasaulē. Pateicoties savai izcilajai balsij, saņēmis neskaitāmas balvas, tai skaitā prestižo Grammy balvu kopā ar grupu „Los Van Van” un Grammy nomināciju „Labākais Salsas albums” savam solo darbam “Negrito Bailando”. Riveras daudzveidīgo talantu atzinīgi novērtējuši arī citi mūziķi, kuri aicina viņu piedalīties koncertos visā pasaulē – tādas salsas slavenības kā Oscar d’Leon, Gilberto Santa Rosa, Issac Delgaado jeb Son Como Son, Timbalive un daudzi citi.

Mario Enrique Rivera Godínez dzimis Kubas rietumos  Pinar del Río provincē, kas ir slavena ar savu cigāru gatavošanas mākslu. Jau bērnībā sācis savu muzikālo karjeru. Līdz 26 gadu vecumā viņu pamanīja slavenās grupas „Los Van Van” vadītājs Juan Formell, kurš uzaicināja jauno talantu grupā spēlēt basa ģitāru un dziedāt kā fona vokālistam. Viņš strauji attīstījās, līdz kļuva par grupas vadošo dziedātāju. Nākamajās divās desmitgadēs Mayito Rivera bija grupas „Los Van Van” seja un sasniedza panākumus visā pasaulē. 2011. gadā pēc „Los Van Van” atstāšanas, nodibina savu grupu „The Sons of Cuba”, kas ir augstas raudzes mūziķu sekstets no viņa mītnes zemes Kubas.

Saistītās tēmas: KubaKubas ritmiMayito Rivera

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube