Partija “KPV LV” šodien kopsapulcē partijas vadībā ievēlēja trīs līdzpriekšsēdētājus – Artusu Kaimiņu, Lindu Liepiņu un Ati Zakatistovu. Līdz šim politiskajam spēkam bija viens priekšsēdētājs, Saeimas deputāts Kaimiņš. Partija šodien grozīja statūtus, lai noteiktu, ka partijai turpmāk priekšsēdētāja vietā būs trīs līdzpriekšsēdētāji.

 

Līdz šim politiskajam spēkam bija viens priekšsēdētājs, Saeimas deputāts Kaimiņš. Partija šodien grozīja statūtus, lai noteiktu, ka partijai turpmāk priekšsēdētāja vietā būs trīs līdzpriekšsēdētāji. Grozījumi veikti, lai “KPV LV” strādātu efektīvāk, norādīja partijas pārstāvji. Liepiņa un Zakatistovs arī līdz šim bija partijas valdes locekļi. Šodien valdē bez minētajiem trīs politiķiem atkārtoti tika ievēlēts Miks Vizbulis, tāpat valdē tika ievēlēts Ralfs Nemiro.

Pirms Saeimas vēlēšanām “KPV LV” pārstāvji plāno apmeklēt visas 119 pašvaldības, lai par politiskā spēka darbību pastāstītu arī cilvēkiem, kas nelieto internetu, kopsapulcē norādīja Kaimiņš. Viņš skaidroja, ka līdz ar to partijas pārstāvjiem būs smags darba kalendārs.

Liepiņa piebilda, ka partijai strādās vēlēšanu koordinatori visos reģionos un ārvalstīs. Politiķe norādīja, ka partijai bija veiksmīgs starts 2017.gada pašvaldību vēlēšanās un piedalīšanās tajās arī ir devusi iespēju izanalizēt pieļautās kļūdas, gatavojoties Saeimas vēlēšanām.

Šodien partijas biedri un vadības pārstāvji aktualizēja dažādus jautājumus, tajā skaitā nepieciešamību samazināt nekustamā īpašuma nodokli vienīgajam īpašumam. Kaimiņš norādīja, ka politiskais spēks aktualizēs šo jautājumu, jo tas ir netaisnīgi, ka iedzīvotājiem par savu vienīgo dzīvesvietu ir jāmaksā.

Kāds no biedriem izteica bažas, ka partijas statūti ļauj tajā uzņemt arī nepilsoņus. Viņš saņēma skaidrojumu, ka tā nav partijas izvēle, bet likuma nosacījums, kas politiskajam spēkam jārespektē. Kaimiņš apliecināja, ka partijā neviens nepilsonis nav.

Liepiņa sniedza atskaiti par biedru skaita izmaiņām. Pašlaik partijai ir 570 biedri, no kuriem ir 502 ar balsstiesībām jeb viņi ir samaksājuši biedra naudu. “KPV” ir uzņēmušas 117 jaunus biedrus un izslēgti ir 49 biedri. Šodien uz partijas sanāksmi bija ieradušies 128 biedri, savukārt 142 bija deleģējuši savas balsstiesības citiem biedriem.

Kopsapulce šodien lēma arī par partijas Ētikas komisijas sastāvu, tajā atkārtoti apstiprinot Aldi Blumbergu, Judīti Volkovu un Elīzu Stabulnieci.

Kā ziņots, Kaimiņš šodien kopsapulcē akcentēja ikviena biedra nozīmi politiskās organizācijas darbībā.

“Šī ir mūsu partija,” uzsvēra parlamentārietis, norādot, ka “KPV LV” ir visu biedru veidots politiskais spēks jeb “Kaimiņa partija, Ivara partija, Dāvja partija, Aigara partija, Lindas partija un Anitas partija”. Partijas līdzpriekšsēdētājs pozitīvi novērtēja to, ka biedri “stāv aiz muguras”, tajā skaitā aizstāvot Kaimiņu mediju un sociālo tīklu telpā.

Partijas sanāksmē tika apspriesta arī gatavošanās Saeimas vēlēšanām oktobrī.

 

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube