Ieejot sociālajos tīklos šodien dominē tikai viens jautājums, vai kādam ir izdevies nopirkt Dziesmu svētku biļetes. Tie, kuri cerēja, ka elektroniski izstāvēt virtuālo rindu būs vieglāk nekā nīkt dzīvajā ķēdē, pēc aptuveni trīs stundu gaidīšanas rūgti nožēloja savu izvēli, jo sistēma viņus vienkārši izmeta ārā. Daudzās nepilnības virtuālajā rindā Dziesmu svētku kopības sajūtu pārvērta par sava veida farsu, kur visiem kopīga ir cerība tomēr tikt pie biļetēm. 

 

Dažās stundās ir izpārdotas visas biļetes uz centrālajiem XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku maksas pasākumiem. Kā portālu ritakafija.lv informēja pasākuma sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Vasiļjeva, sestdien ap 14:00  beidzās biļetes uz svētku noslēguma koncertu 8.jūlijā, kā arī abiem deju lieluzveduma koncertiem 6.jūlijā un 7.jūlijā. Tikmēr aizvien ir pieejamas biļetes uz abu lielo notikumu ģenerālmēģinājumiem, kā arī uz pārējiem maksas pasākumiem. Kā ziņots, biļešu tirdzniecība uz vasarā gaidāmo Dziesmu un deju svētku maksas pasākumiem, sākās šodien 11:00, kad “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā tirdzniecībā nonāca kopskaitā 95 230 biļetes. Vairākās vietās Rīgā un citviet Latvijā bija izveidojušās garas rindas pēc šīm biļetēm. Principā dzīvās rindas pēc biļetēm sāka veidoties jau ap 08:00 no rīta. Daudzi biļešu tīkotāji cerēja, ka izdosies tikt pie pirkuma elektroniski, iestājoties virtuālajā rindā. Taču, virtuālā rinda izrādījās daudz neefektīgāka. Kā sociālajos tīklos sūdzējās cilvēki virtuālajā rindā cilvēkiem nav nekādas informācijas, kāds ir viņa rindas numurs. Vai jāgaida rindas sākumā vai pie beigām. Solīto 25 minūšu vietā vidējā nācās nīkt pie sakaru līdzekļiem aptuveni trīs stundas. Televīzijas sejai Agnesei Vārpiņai paveicās -izburoties cauri virtuālajai rindai un tehniskām ķibelēm mājas lapā, viņa priecīgi ziņoja: “Ir!!! Bet tikai uz vienu pasākumu. 13.07”.

Jau 14:20 sludinājumu portāla ss.com parādījās pirmais pārdošanas piedāvājums biļetei uz Mežaparkā gaidāmo Dziesmu svētku koncertu. Viena biļete trešajā sektorā tiek andelēta par 120 eiro, kas uzreiz tika notirgotas. Savukārt, par biļeti uz noslēguma koncertu uzpircējs vēlās iegūt 250 eiro.

Jāatgādina, ka XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki notiks Rīgā no 2018.gada 30.jūnija līdz 8.jūlijam. Kārtējie Dziesmu un deju svētki norisināsies Latvijas valsts simtgades svinību zīmē.

Foto: LETA

 

Saistītās tēmas: BiļetesDziesmu un Deju svētki

Komentāri 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube