Piektdien, 20.04. Drifta hallē norisinājās nebijis pasākums – jaunā drifta zvaigzne Nikolass Bertāns svinēja 13. Dzimšanas dienu, kuras ietvaros notika svinīgā līguma parakstīšana par sadarbību ar jauno ģenerālsponsoru Wolftrike, kā arī tika prezentēts jaunais šīs sezonas auto dizains. 

Viesu vidū bija arī PRO drifta pilots Kristaps Blušs, kurš jau 4. sezonu pārstāv Latviju prestižajās Formula Drift sacensībās Amerikā.

HGK būvētais BMW M3 E36 ieguvis šobrīd tik ļoti aktuālo tumši pelēko toni, kuru pēc sadarbības līguma parakstīšanas rotā Wolftrike simbolika un logo – Vilks. 

Pasākuma ietvaros Nikolass sniedza dirfta triciklu braukšanas apmācību mediju pārstāvjiem un Kristapam Blušam un lielāko vakara daļu pavadīja bildējoties un trasē sacenšoties ar draugiem.

Jāpiemin, ka Nikolass ir šobrīd pasaulē jaunākais drifteris, un līdz ar līguma parakstīšanu ar Wolftrike ievieš jaunas vēsmas un standartus Latvijas drifta pasaulē, kas līdz šim nav bijusi populāra ar sponsorlīgumiem.

Šosezon Nikolass plāno piedalīties sacensībās Baltijā un uzkrāt lielāku pieredzi, lai tuvākajos gados piepildītu sapni un startētu Formula Drift sacensībās Amerikā. Arī Baltkrievijas sacensību organizatori izteikuši vēlēšanos redzēt Nikolasu uz savām starta līnijām. 

Tuvākās sacensības, kurās Nikolass piedalīsies būs Baltijas Drifta atklāšana 5. un 6. maijā Biķernieku trasē.

Saistītās tēmas: BMWdriftsHGKNikolass BertānsWolftrike

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube