Kā ziņots iepriekš rakstā, Kaspars Gorkšs kandidē uz Latvijas Futbola Federācijas (LFF) prezidenta amatu. Kā norāda K. Gorkšs, sistēma ir novecojusi un nekādā veidā neveicina vadības nomaiņu, bet gluži pretēji – strādā jau esošo vadītāju interesēm.

Gorkšs par aizklātu LFF prezidenta ievēlēšanu:

“Es uzskatu, ka par LFF prezidentu jābalso ir aizklāti. Apbraukājot biedrus, bieži varēja novērot lielu neizlēmību kaut kādu baiļu un piesardzības dēļ. UEFA vēl savu prezidentu aizklāti. Arī Latvijas prezidents tiek ievēlēts aizklāti. Skaidrs, ka mums ir dabīga dziņa zināt, kā kurš ir balsojis, taču, manuprāt, vēlēšanu rezultāts būs objektīvāks un būs iespēja maksimāli pasargāties no dažādu cilvēku ietekmes, ja balsojums būs aizklāts. Plus vēsturiski ļoti populāra ir sēdēšana zāles pēdējā rindā un balsošana par to, par kuru paceltas visvairāk rokas. Iepriekš LFF piekopa tādu kā iebiedēšanas un kontroles taktiku vēlēšanu laikā, un redzams, ka viens kandidāts visu grib atstāt tieši tāpat. Šī būtu pirmā lieta, kura ir jāmaina.”

 

Arī 12. Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš savā twitter profilā izrādījis vieglu neizpratni par pašreizējo situāciju un to, kā LFF prezidenta vēlēšanas cenšas iespaidot ar privātiem līdzekļiem:

Vai sagaidāmas izmaiņas esošajā LFF vadības sastāvā vai arī saglabāsies esošā kārtība arī turpmāk – uz šo jautājumu būs iespējams atbildēt tikai pēc LFF prezidenta vēlēšanām.

Saistītās tēmas: Artuss KaimiņšKaspars GorkšsLFF

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube