Rīgā, Uzvaras parkā, šodien līdz plkst.19 aizturētas 15 personas, tostarp viena sieviete par urinēšanu sabiedriskā vietā, aģentūra LETA noskaidroja Valsts policijā.

12 personas aizturētas par atrašanos sabiedriskā vietā tādā reibuma stāvoklī, kas aizskar cilvēka cieņu. Divām no šīm personām noformēts arī protokols par dzīvesvietas nedeklarēšanu.

Vēl viena persona aizturēta par nepakļaušanos policijas darbinieku likumīgajām prasībām, viena par sīko huligānismu – lamāšanos necenzētiem vārdiem, un viena par atrašanos sabiedriskā vietā narkotisko vai psihotropo vielu reibumā.

Policija saņēmusi arī vienu iesniegumu par nozagtu tālruni.

Kā ziņots, šodien Rīgā, Uzvaras pieminekļa apkārtnē, visu dienu norisinās dažādi pasākumi par godu 73.gadadienai kopš Padomju Savienības Sarkanās armijas uzvaras pār nacistisko Vāciju Otrajā pasaules karā. Padomju laikos šajā datumā tika svinēta “Uzvaras diena”. Tradicionāli daudzu krievvalodīgo vidū šī diena tiek atzīmēta arī Latvijā.

Kā jau ierasts, pasākumos Uzvaras pieminekļa apkārtnē piedalās vairāki desmiti tūkstoši cilvēku un tas izpelnās arī lielas sabiedrības daļas kritiku. Ik gadu policija pasākuma apmeklētājiem ir spiesta noformēt arī administratīvā pārkāpuma protokolus par būšanu stiprā alkohola reibumā, urinēšanu publiskā vietā un citiem pārkāpumiem.

 

Ziņas avots: Katrīna Karzubova, LETA.

Saistītās tēmas: 9.maijsUzvaras diena

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube