2018. gada 10. maijā notikušajā Saeimas sēde, Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš pauda savu viedokli par nebeidzamo cīņu starp Nacionālo apvienību un Saskaņas centru, kura turpina šķelt, nevis vienot Latvijas sabiedrību:

Atbildot uz Nacionālā apvienība iesniegto iniciatīvu “Deklerācija par totalitāro režīmu noziegumiem un totalitātās ideoloģijas attaisnošanas nosodījumu” deputāts Artuss Kaimiņš norādīja uz šādu deklarāciju negatīvo ietekmi, jo šādas deklarācijas pēc būtības neko neietekmē un nav saistošas – ir tikai deklaratīvas.

Kaimiņš arī norāda, ka ideoloģiskie līderi  Kārlis Marks, Vladimirs Ļeņins un Frīdrihs Engelss ir miruši un to, ka iniciatīva strādā tikai uz naida kurināšanu, tādējādi akcentējot to, ka šādas savstarpējas provokācijas no Nacionālās apvienības un Saskaņas centra puses ir jāizbeidz.

A. Kaimiņš vērsa Saeimas uzmanību uz vairākiem aktuāliem jautājumiem, tostarp faktu, ka Saeimas deputātu rindās ir ap 30 komunistu, liekot noprast, ka, piemēram, šo jautājumu būtu steidzami jārisina, nevis jāveido nesaistošas deklarācijas, kuras šķeļ, nevis vieno Latvijas sabiedrību.

A.Kaimiņš:

Mēs dzīvojam 21.gadsimtā. Šodien mums ir izaicinājums atgriezt tautu mājās. Bet te divi, kas viens bez otra neizdzīvotu, kurina naidu par pirms simts un divsimts gadiem mirušiem Marksiem, Engelsiem un Ļeņiniem. Mums šodien svarīgi ir dzīvie. Par tiem mums ir jāstāv un jākrīt.

 

Attiecīgo Nacionālās apvienības iniciatīvu, pēc deputāta A.Kaimiņa lūguma noraidīja un Saeimas darba kārtībā neiekļāva.

 

Saistītās tēmas: Artuss KaimiņšPret naida kurināšanuSaeima

Komentāri 16

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube