Kā jau minēju, visa iepriekš paustā informācija ir publiska, bet KNAB to nekad nav izmeklējis, jo laiks ir bijis jātērē spēcīgas opozīcijas izgaiņāšanai demonstratīvi pa Saeimas durvīm.

Aizdomas par to, ka arī KNAB bija ļoti lojāls M.Bunkum, raisa sekojošais:

1) Kļūstot par valsts amatpersonai pielīdzināto personu, M.Bunkus nebija savā pirmajā amatpersonas deklarācijā norādījis ne māju Mežaparkā, Meža prospektā 38A, Rīgā, kurā dzīvoja, kā jau tagad visiem zināms (un bija zināms visiem arī daudz, daudz agrāk). Minētā māja šajā laikā piederēja ofšoriem ar šaubīgiem (nekādiem) grāmatvedības datiem. Tas pats attiecas uz M.Bunkus faktiski piederošajām automašīnām (Range Rover MB39 un Aston Martin MB21) KNAB nepievērsa uzmanību, kāpēc tās nav amatpersonas deklarācijā un kā tās ir iegādātas, vai tas gadījumā nav noticis, izmantojot maksātnespējīgu uzņēmumu (tajā skaitā Regi Trade) līdzekļus (ko faktiski apstiprina bankas kontu izdrukas).

2) Amatpersonas deklarācijā par 2017.gadu M.Bunkus Range Rover lietošanu jau uzrādījis. Tomēr par Aston Martin „aizmirsis”. KNAB atkal nereaģē.

KNAB arī nereaģē, ka maksātnespējīgs uzņēmums noslepkavotā M.Bunkus personā skaita naudu ofšoram Portonura Commerce LLP. To pusotru gadu neredz ne tikai KNAB, bet arī ne VID, ne MNA. 2015.gadā tiek nopirkts Aston Martin ar numura zīmi MB21. Auto pieder SIA Hotel Vip Car Rent Services. Īpašnieks šai SIA ir Spritwell Commerce LLP. Savukārt Spritwell Commerce īpašnieki un adreses sakrīt ar Portonura Commerce LLP īpašniekiem un adresi. Arī to neredz ne VID, ne KNAB, ne MNA, kaut tā ir publiska informācija. Turklāt visi šie ofšori ir tukšas kompānijas ar ļoti bēdīgu finanšu situāciju, kā to rāda publiskie reģistri. Tās faktiski ir tikai tā saucamās čaulas kompānijas, kur slēpt ar amatpersonu atbalstu no maksātnespējīgiem uzņēmiemiem izpumpēto mājas vai mašīnu formā.

Tā strādā KNAB, kas nepārprotami liecina par KNAB iesaisti vai vismaz atklātu nevēlēšanos ķert lielos blēžus.

Avots: Facebook.com, Aldis Gobzems

Saistītās tēmas: KNABMārtiņš Bunkus

Komentāri 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube