Arī “Rītakafija.lv” komanda aicina mūsu sekotājus palīdzēt Dāvim, ticam, ka mūsu tautai ir spēks, ka krītam un ceļamies viens par otru, un spējam palīdzēt, kad tas tik ļoti ir nepieciešams!

“Dāvim Vilcānam ir 35 gadi, viņš ir mīlošs vīrs, dēls un lielisks draugs. Viņam ir veiksmīga karjera – ikdienā strādā par grafisko dizaineri un ļoti mīl savu darbu. Vai atceries Prāta Vētras albumu “7 soļi svaiga gaisa” grafisko noformējumu, tas bija Dāvja darbs. Dāvis ir dzīves mīlētājs ar brīnišķīgu humora izjūtu un oriģinālu, pozitīvu skatījumu uz lietām. Viņš vienmēr ir bijis atbildīgs pret savu veselību, arī gada sākumā veikto asins analīžu rādītāji bija ideāli un par veselības pasliktināšanos nojautas nebija.

Jūlijā Dāvim tika atklāts vēzis 4.stadijā – ļaundabīgi audzēji aknā, kas strauji attīstās un vairojas. Galvenais audzējs ir liels un ārstēšana – ārkārtīgi sarežģīta. Tā izmēra un metastāžu dēļ nav iespējams veikt operāciju, kā arī nav iespējama aknu transplantācija. Latvijā ārstiem trūkst iespēju, kā Dāvim palīdzēt, taču šādos sarežģītos gadījumos iespējas piedāvā Charite klīnika Berlīnē.

Dāvis pēdējo nedēļu ir pavadījis Berlīnes klīnikā, kurā veikti pamatīgi izmeklējumi un nozīmēta efektīvākā ārstēšana. Jau noskaidrots, ka Latvijas budžets šo ārstēšanās metodi neapmaksā. Lai uzsāktu ķīmijterapijas kursu Vācijā, ko, iespējams, vēlāk varēs turpināt Latvijā un paralēli meklētu alternatīvus ārstēšanās veidus (gēnu terapija, klīniskie pētījumi, utt.) ģimenei nepieciešami aptuveni 30’000 eur.

Lai arī ģimenei bija iekrājumi nebaltai dienai, to rezerves strauji izsīkst. “Nebijām gatavi tik lielam triecienam”, saka Dāvja sieva Elīza. Gandrīz visi iekrātie līdzekļi ir ieguldīti diagnostikas veikšanā, un tagad ģimene lūdz līdzcilvēku, draugu un paziņu palīdzību, jo tā ir nepieciešama tūlīt.

Dāvim ļoti vajadzīgs Tavs atbalsts, lai spētu turpināt mīlēt dzīvi un savus tuvākos. Tikai visi kopā mēs spējam viņam to sniegt!

Palīdzēt var ziedojot speciāli šim mērķim paredzētajā kontā:
LV14HABA0551045375977
Dāvis Vilcāns
070783-11856”

Saistītās tēmas: Dāvis Vilcāns

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube