Aizdomās par vairāku kafiju un garneļu iepakojumu zādzību policija pirmdien Rīgā aizturējusi divus vīriešus, aģentūru LETA informēja Rīgas pašvaldības policijā.

30.jūlijā, neilgi pēc plkst.17, Rīgas pašvaldības policijas Vidzemes pārvaldes darbinieki, patrulējot Brīvības gatvē, pamanīja divus aizdomīgus vīriešus, kuri izskrēja no tirdzniecības centra “Alfa” un pārskrēja pāri ielai.

Abi vīrieši bija vairākkārtīgi nonākuši policijas redzeslokā saistībā ar zādzībām, turklāt viens no viņiem pavisam nesen bija pieķerts iznesam no pārtikas veikala vairākus kafijas iepakojumus.

Likumsargi nolēma pārliecināties par viņu aizdomīgās rīcības motīviem. Pārbaudot personu datus, atklājās, ka viens no viņiem ir izsludināts meklēšanā. Turklāt pie viņa atrasti pieci kafijas iepakojumi. Savukārt pie otras personas atrasts maiss ar vairāk nekā desmit garneļu iepakojumiem.

Jautāti, kur preces iegādājušies, abi vīrieši atbildējuši izvairīgi. Apskatot tuvāk somu, kur atradās kafijas iepakojumi, atrasta arī “Rimi” garneļu preču cenu zīme.

Policisti sazinājās ar tirdzniecības centra apsargiem, kuriem lūdza apskatīt videoierakstus.

Aizdomās par zādzību abi kungi aizturēti un nogādāti tuvākajā Valsts policijas iecirknī turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

Ziņas avots: LETA.

Saistītās tēmas:

Komentāri 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube