Maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus slepkavības lieta izmeklēšana notiek starptautiskās sadarbības ietvaros, šorīt intervijā telekanālā LNT stāstīja iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (V).

Ministrs atzina, ka kopumā lielu jaunumu, kurus varētu atklāt, šajā lietā nav, tomēr policija neesot atslābusi ne minūti, tāpēc tiek cerēts, ka būs arī rezultāti.

Bunkus tika nošauts 30.maija rītā, kad viņš ar automašīnu brauca garām Rīgas Meža kapiem. Īsi pēc slepkavības netālu no notikuma vietas tika sadedzināta ar viltotiem valsts numuriem aprīkota automašīna, kura, visticamāk, bija saistīta ar slepkavību. Par notikušo policijā sākts kriminālprocess un notiek izmeklēšana.

Runājot par citu skaļu krimināllietu, kuras ietvaros aizdomās par seksuālu vardarbību tika aizturēts katoļu prāvests Pāvels Zeiļa, Kozlovskis mudināja šo lietu neizmantot politiskiem mērķiem. Viņš norādīja, ka pierādījumi lietā ir nopietni, ko apliecinot fakts, ka tiesa ir akceptējusi apcietinājumu.

Politiķis atteicās sniegt sīkāku informāciju par lietā aizdomās turētājām personām, uzsverot, ka vēl notiek izmeklēšana. Viņš gan atzina, ka Zeiļa bijis hospitalizēts.

Ziņas avots: LETA.

Saistītās tēmas:

Komentāri 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube