Latvijas Televīzija laidusi klajā pirmo jauniešu seriālu “16+”, kas skatāms tīmekļa vietnes “Youtube” platformā, aģentūru LETA informēja Latvijas Televīzijas komunikācijas speciāliste Krista Luīze Priedīte.

Viņa norādīja, ka seriāla “16+” sērijas pieejamas “Youtube” kanālā “Seriāls 16plus”, un patlaban tajā ir skatāmas pirmās divas sērijas.

Pirmajā sērijā skatītāji var iepazīties ar četru draugu kompāniju – Māru, Mārtiņu, Edgaru un Paulu, kuri mācās vienā klasē. Māra organizē iesvētību priekšnesumu, taču meitenes – Laura un Amanda – kuras tikai nupat sākušas mācības jaunajā klasē, nav gatavas piedalīties Māras idejas īstenošanā. Abas ātri vien rada situāciju, kas draugiem liek pārvērtēt savas attiecības.

Sērijas netiks publicētas vienā konkrētā laikā katru nedēļu. Informāciju par to, kad tiks publicēta jaunākās epizodes, varēs atrast seriāla mobilās lietotnes “Instagram” kontā. Tāpat informācija tiks izziņota arī radiostacijas “Pieci.lv” rīta programmā “Pieci rīti”.

Seriālu režisējis Uldis Cipsts, tā scenārija autori ir Artis Dobrovoļskis un Osvalds Zebris, bet galvenās lomas atveido jaunieši bez iepriekšējas pieredzes aktiera darbā – Grieta Sipeniece, radio “Pieci.lv” balss Aleksis Vilciņš, Augusts Barkovskis, Helēna Kuple, Kristaps Brēmers un Annija Ūsīte.

Kā ziņots, Latvijas Televīzija pagājušajā gadā strādāja ar 18,322 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 3,7% vairāk nekā 2016.gadā, bet tās zaudējumi pieauga līdz 233 056 eiro.

Latvijas Televīzija dibināta 1992.gada jūnijā, un tās pamatkapitāls ir 4,837 miljoni eiro. Latvijas Televīzijas vienīgais īpašnieks ir Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome.

Ziņas avots: LETA.

Saistītās tēmas:

Komentāri 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube