Šodien, 2018. gada 7. oktobrī “KPV LV” līdera Artusa Kaimiņa pēcvēlēšanu uzruna:

Artuss Kaimiņš savā uzrunā izsaka pateicību cilvēkiem, kuri nobalsojuši:

“Es vēlos Jums visiem pateikt milzīgu paldies! Milzīgu paldies ikkatram no Jums, kurš vakar nenoslinkoja un aizgāja, un nobalsoja. Es gribu pateikt milzīgu paldies ikkatram Latvijas valsts pilsonim, kurš nedzīvo Latvijā, bet aizgāja un nobalsoja! Mēs esam izdarījuši ļoti lielu, nozīmīgu pagriezienu mūsu valsts vēsturē! Es gribu pateikt paldies visiem tiem desmitiem tūkstošu cilvēku, kuri nobalsoja par “KPV LV” sarakstu, par sarakstu Nr.15, paldies Jums!”

 

Artuss Kaimiņš arī norāda uz gandarījumu būt par latvisko partiju visatbalstītāko deputātu, ar aptuveni 21 000 plusiņu, tādējādi vēlētājiem sniedzot tieši Artusam Kaimiņam ļoti lielu sabiedrības atbalstu un uzticību! 

 

Runājot par to, kas būs tālāk, Artuss Kaimiņš norāda:

“Mēs esam gatavi uz sarunām, mēs esam gatavi veidot konstruktīvu dialogu. Es esmu pārliecināts, ka konstruktīvais dialogs nenotiks caur medijiem, bet tas notiks aci pret aci. Mēs esam gatavi sadarboties un mēs strādāsim mūsu dzimtenes labā! Mūsu Latvijas labā!”

Nacionālā apvienība, Jaunā vienotība, Latvijas Attīstībai/Par!, Jaunā konservatīvā partija, mēs esam gatavi sarunām!  Mēs jūs uzrunāsim, nerunājiet caur medijiem par to, kā jums liekas, kā vajadzētu darīt,  veidojam sarunas, ejam uz dialogu. Mēs esam ievēlēti nevis tāpēc, lai pārstāvētu partijas disciplīnu, mēs esam ievēlēti Saeimā, lai pārstāvētu mūsu dzimtenes intereses Saeimā. Mums katram ir dots mandāts, un šis uzticēšanās līgums ir noslēgts ar Latvijas vēlētāju, kura intereses partijas pārstāv Saeimā, to nedrīkst aizmirst!”

“”KPV LV” ir populārākā Latvijas partija! Mēs visi kopā esam izmainījuši Latvijas valsts vēsturi!”

A. Kaimiņš norāda, ka priekšā ir ļoti smags darbs, ir jādodas pie Latvijas Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa un jāpiedāvā sadarbības modelis un noteikumi, pēc kādiem tālāk strādāsim!

Pozitīvākās pārmaiņas:

Saeimā nav iekļuvis komunists A. Brigmanis, tas nozīmē, ka “KPV LV” ir sadzirdēti! Nav ievēlēti arī tādi vecās koalīcijas darboņi kā Hosams Abu Meri, Edgars Putra, vecās Saeimas Izglītības ministrs K. Šadurskis, nav ievēlēts arī iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis.

Šādi rezultāti paši par sevi norāda uz sabiedrības neapmierinātību ar pašreizējo lietu virzību valstī. Šāda Saeimas sastāva maiņa skaidri iezīmē Latvijas sabiedrības vēlmi pēc būtiskām pārmaiņām!

 

A. Kaimiņš nosūta arī ziņojumu Latvijas valsts medijam:

“Mēs esam gatavi uz sadarbību ar visiem Saeimā ievēlētajiem sarakstiem, mēs iesim un ar viņiem runāsim, mēs esam gatavi uzņemties atbildību un veidot valdību, jo mēs šajās vēlēšanās esam uzvarējuši!” 

 

A. Kaimiņš, uzrunājot diasporu, norāda: 

“Mēs esam uzvarējuši, drīz jūs varēsiet atgriezties mājās, mēs sakārtosim mājas!

 

Kopumā A. Kaimiņš vēlētājiem norāda, ka atklāta, skaidrojoša komunikācija turpināsies, sabiedrība tiks aktīvi informēta par notiekošajiem procesiem. 

A. Kaimiņš izsaka milzīgu pateicību atbalstītājiem un uzrunājot norāda uz solījumu pildīšanu: “Mēs apgalvojām, ka mēs uzvarēsim, un mēs uzvarējām! Jūs savu uzdevumu esat izdarījuši godam! Tagad ir mūsu brīdis strādāt un turpināt informēt par to, kas notiek tālāk!”

 

Jūsu “Rītakafija.lv”!

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube