No partijas “KPV LV” par atbildīgajiem vest valdības veidošanas sarunas izraudzīti Artuss Kaimiņš, Aldis Gobzems, Atis Zakatistovs un Didzis Šmits, par politiskā spēka valdes lēmumu aģentūru LETA informēja partijas līdzpriekšsēdētāja Linda Liepiņa.

“KPV LV” arī esot “diez gan raits” plāns, kurās dienās un ar kurām partijām tikties. Liepiņa gan šo plānu neatklāja, norādot, ka partija nevēlas, lai valdība tiktu veidota medijos un ar mediju starpniecību. Ja būs nepieciešams, pēc tikšanām tiks sniegta attiecīgā informācija, viņa sacīja.

Šodien notika arī politiskā spēka valdes tikšanās ar 13.Saeimā no “KPV LV” saraksta ievēlētājiem deputātiem.

Prioritāti jāvienojas nevis par amatiem, bet darāmajiem darbiem, uzsvēra partijas līdzpriekšsēdētāja, norādot, ka politiskais spēks savas prioritātes ir nosaucis priekšvēlēšanu programmās.

Kā ziņots, saskaņā ar provizoriskajiem rezultātiem “Saskaņai” parlamentā varētu būt 23 vietas, politiskajai partijai “KPV LV” un Jaunajai konservatīvajai partijai – katrai 16 vietas, “Attīstībai/Par!” un nacionālai apvienībai “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK – katrai 13 vietas, Zaļo un zemnieku savienībai – 11 vietas, bet “Jaunajai Vienotībai” – astoņas vietas.

Ziņas avots: LETA.

Saistītās tēmas:

Komentāri 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube