Partijas “KPV LV” un partiju apvienības “Attīstībai/Par!” šodienas sarunās iezīmējās kopsaucēji veselības aprūpes, izglītības un reģionālās reformas jomā, pēc abu pušu tikšanās žurnālistiem sacīja “KPV LV” premjera amata kandidāts Aldis Gobzems un “Attīstībai/Par!” līdzpriekšsēdētājs Daniels Pavļuts.

Gobzems norādīja, ka šodienas saruna bija interesanta un sarežģīta. Tā bija daudz sarežģītāka saruna nekā ar Jauno konservatīvo partiju (JKP), reizē “KPV LV” un “Attīstībai/Par!” ir atradušas vairākus augstākminētos saskares punktus, viņš teica.

Arī Pavļuts norādīja, ka diez gan daudz ticis runāts par satura jautājumiem, tajā skaitā par veselības aprūpes pieejamību, darbiem izglītības jomā un novadu reformu.

Kā ziņots, šodien turpinās valdības veidošanas sarunas, kurās iniciatīvu uzņēmušās Jaunā konservatīvā partija un partija “KPV LV”.

Valdības veidošana pagaidām rit piesardzīgi, un pēc pirmās sarunu dienas vēl nav iezīmējušās konkrētākas koalīcijas aprises.

Saskaņā ar provizoriskajiem rezultātiem “Saskaņa” nākamajā parlamentā ieguvusi 23 deputātu vietas, “KPV LV” un JKP – pa 16, “Attīstībai/Par” un nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (VL-TB/LNNK) – pa 13, Zaļo un zemnieku savienība – 11, bet “Jaunā Vienotība” – astoņas deputātu vietas.

Ziņas avots: LETA.

Saistītās tēmas:

Komentāri 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube