Rīgas domes Finanšu un administrācijas lietu komiteja atbalstījusi opozīcijas deputāta Anša Ansberga (LA) rosinājumu 10 000 eiro novirzīt pētījumam par dažādu pretslīdes materiālu izmantošanas iespējām galvaspilsētas ielās ziemas periodā, aģentūrai LETA pavēstīja “Latvijas attīstībai” pārstāve Ieva Graudiņa-Šutko.

Pie pašvaldības šī gada budžeta grozījumiem Ansbergs bija iesniedzis priekšlikumu 10 000 eiro atvēlēt Rīgas domes Mājokļu un vides departamentam, lai tas varētu īstenot pētījumu par stratēģijas izstrādi un testēšanu pretapledojuma sāls kaisīšanas apjomu samazināšanai, kā arī citu metožu pielietošanu.

Par šī pētījuma izstrādi deputāti pavasarī vienojās Mājokļu un vides komitejā, taču, pēc Ansberga teiktā, pusgada laikā virzība šajā jautājumā no departamenta puses notikusi nav. “Komiteja nesteidza pildīt pieņemto lēmumu, cenšoties novilcināt šo jautājumu un plānoja jau pieņemto lēmumu vēlreiz konkursa kārtībā izskatīt Vides aizsardzības fondā,” skaidroja Ansbergs, norādot, ka, lai nepieļautu Dabas resursu nodokļu izšķērdēšanu, rosinājis piešķirt speciālistiem finansējumu no domes budžeta.

Tas ir vienīgais no opozīcijas partiju priekšlikumiem, kas tika atbalstīts komitejā.

Kā ziņots, Rīgas domes Finanšu un administrācijas lietu komiteja atbalstījusi pašvaldības 2018.gada budžeta grozījumus, līdz ar kuriem pašvaldības izdevumi šogad sasniegs 1,023 miljardus eiro.

Ziņas avots: LETA.

Saistītās tēmas: Rīgas Dome

Komentāri 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube