Interesanta ideja svinībām, ballītei, komandas pasākumam. Mafiju var spēlēt paši bet var arī pasūtīt profesionālu vadītāju un padarīt pasākumu daudz aizraujošāku.

Kas ir Mafija?

Spēle “Mafija” notiek ap galdu vai sēžot aplī. Spēles pamatā ir diskusijas un diologi starp spēlētājiem. Spēles laikā tiek veidotas koolīcijas, notiek maldināšana un viltīgu taktisku gājienu izmantošana.
Spēlētāji tiek sadalīti divās komandās- Mafija un Iedzīvotāji un vinnē tā komanda, kuras dalībnieks nonāk līdz spēles beigām. Iedīvotāju uzdevums ir saprast, kurš tad ir Mafija, savukārt Mafija līdz spēles beigām mēģina izskatīties pēc Iedzīvotāja. Spēlē ir arī citas interesantas lomas, kas padara spēli aizraujošāku.
Spēle ir dinamiska, jaurta, neprognozējama un ļoti interesanta.

Varat sekot MafiaGames.lv Facebook

 

Komandas saliedēšana-Team building

Mafijas spēle ir lielisks veids kā interesanti pavadīt korporotīvās vakariņas vai izklaidēt komandu pasākuma laikā.
Spēle Mafija attīsta intuīciju, pārliecināšanas spējas, runas mākslu un taktisko domāšanu.
Spēles laikā cilvēki labāk iepazīst viens otru, sadraudzējas un atmiņā paliks pozitīvas emocijas, smiekli un komiskas situācijas.
Ļoti labi der pasākumiem, kurā kopā sanāk maz pazīstami cilvēki, kā arī internacionāliem pasākumiem. Spēles laikā dalībnieki daudz runā savā starpā, ir interesanti un jautri. Kā arī pēc spēles vēl ilgi ir jautra tēma sarunai, jo visiem patīk apspriest spēles gaitu.

Dzimšanas Diena

Mafija Spēles ir rozīnīte jebkurai ballītei.

Mafijas spēle ir lielisks veids kā interesanti nosvinēt dzimšanas dienu ar draugiem un ģimeni.  Spēlēt var no 9 līdz 99 gadiem.

MafiaGames

Komentāri 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube