“KPV LV” līderis Artuss Kaimiņš piedāvā  Krišjānim Kariņam neņemt iekšlietu ministra amatā “KPV LV” pārstāvi Aldi Gobzemu, bet vienlaicīgi atteikt ministru krēslus arī visām tām personām no vecajām varas partijām, kas jau iepriekš ir bijušas ministri vai augstas valsts amatpersonas.

Kaimiņa paziņojuma pilnais teksts: “Partija “KPV LV” tika veidota labākai valstij un sabiedrībai, nevis personāliju ambīcijām.

Valsts intereses un partijas programmas pamatnostādnes man, kā indivīdam un partijas dibinātājam, ir un būs primāras. Pastāvošo valsts noslēpuma pielaižu sistēmu es neuzskatu par labu un sabiedrības interesēm atbilstošu, to ir nepieciešams fundamentāli reformēt. Tāpat risinājums ir jāmeklē daudzām citām aktuālām problēmām. Domāju, ka jebkuram partijas “KPV LV” deputātam ir tieši tāda nostāja.

Es uzskatu, ka valdības veidošanā, visiem vienādā mērā ziedojot ko tādu, kas ir saistīts tikai ar nieka personāliju, tātad – tikai ambīciju jautājumu – ir iespējams izveidot valdību nekavējoties.

Ierosinu Krišjānim Kariņam, kā potenciālam šī brīža premjera amata kandidātam, izsvītrot no iespējamā Ministru kabineta locekļu saraksta Aldi Gobzemu no partijas “KPV LV”, bet no vecajām varas partijām – visas tās personas, kas ir jau bijuši ministri vai augstas valsts amatpersonas.

Politika ir kompromisu māksla. Nopietna politiķa pienākums ir pārvarēt personīgās ambīcijas un aizspriedumus valsts interesēs.

Es aicinu un ceru likvidēt veco, netīro politiku, tāpat kā ceru likvidēt OIK negodīgo pārmaksu katram Latvijas iedzīvotājam. Tāpat es aicinu un ceru īstenot administratīvi teritoriālo reformu, kā arī sakārtot Latvijas nodokļu sistēmu tā, lai iedzīvotāji mūsu valsti nevis pamestu, bet arvien vairāk atgrieztos. Beidzot ir nepieciešams rūpēties par cilvēkiem, kuri ir Latvijas lielākā bagātība!

Šos darbus var īstenot tikai ar jaunu un tīru politiku, kā arī jaunu un godīgu Ministru kabineta locekļu sastāvu.

Es neticu, ka Aldis Gobzems ir saistīts ar Aināru Šleseru vai kādu citu Latvijas oligarhu. Par šādu saistību man nav zināmi nekādi pierādījumi. Tomēr es uzskatu, ka smaga, bet, iespējams, nepieciešama cena ir atteikšanās no enerģiskā un stiprā mūsu partijas biedra Alda Gobzema virzīšanas uz ministra amatu, ja tas ir priekšnosacījums labākai valstij un partijas “KPV LV” programmas īstenošanai, kas ļaus attīrīt mūsu nākotnes politiku no tiem vecās politikas pārstāvjiem, kuru laiks Latvijas politikā ir beidzies.

 

Ar cieņu,

Tautas kalps Artuss Kaimiņš.”.

 

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube