Rīga, 17.janv., LETA. Pagājušā gada beigās divos kriminālprocesos par noziedzīgi iegūtiem līdzekļiem tika atzīti un valsts budžetā ieskaitīti vairāk nekā 350 000 eiro, aģentūrai LETA pavēstīja Ģenerālprokuratūras pārstāve Una Rēķe.

2018.gada nogalē Rīgas apgabaltiesas Krimināllietu tiesas kolēģija, tiesas sēdēs piedaloties Finanšu un ekonomisko noziegumu izmeklēšanas prokuratūras prokurorei, atstāja negrozītu Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesas oktobra lēmumu procesā par noziedzīgi iegūtu mantu, ar kuru naudas līdzekļi 192 396,03 eiro un 19 997,83 ASV dolāru (17 202,43 eiro) apmērā atzīti par noziedzīgi iegūtiem, konfiscēti un ieskaitīti valsts budžetā.

Savukārt Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa, tiesas sēdē piedaloties Finanšu un ekonomisko noziegumu izmeklēšanas prokuratūras prokurorei, citā procesā par noziedzīgi iegūtu mantu 2018.gada decembrī pieņēma lēmumu atzīt par noziedzīgi iegūtu mantu naudas līdzekļus kopsummā vairāk nekā 150 000 eiro apmērā, konfiscēt un ieskaitīt tos valsts budžetā.

Kopumā divos procesos par noziedzīgi iegūtu mantu 2018.gada beigās, tiesas sēdēs piedaloties Finanšu un ekonomisko noziegumu izmeklēšanas prokuratūras prokurorei, par noziedzīgi iegūtiem atzīti, konfiscēti un ieskaitīti valsts budžetā naudas līdzekļi vairāk nekā 350 000 eiro apmērā.

Ziņas avots: LETA.

Komentāri 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube