Šobrīd 5 405 transportlīdzekļu vadītāji ir tiesīgi veikt pasažieru komercpārvadājumus ar taksometru un vieglo automobili – liecina Autotransporta direkcijas Taksometru vadītāju reģistra dati, raksta ziņu portāls Baltic News Network (BNN).

Transportlīdzekļu vadītāju, kas vēlas sniegt minētos pakalpojumus, skaitam katru mēnesi ir tendence pieaugt vidēji par 200 vadītājiem, bet pēdējo desmit mēnešu laikā vadītāju skaits ir dubultojies, ziņo Autotransporta direkcija, kas veic vadītāju reģistrāciju un izslēgšanu no Taksometru vadītāju reģistra.

Autotransporta direkcijā norāda, ka šī gada 1.aprīlī Taksometru vadītāju reģistrā ir reģistrēti 5 405 transportlīdzekļu vadītāji. Trīs mēnešu laikā reģistrēto transportlīdzekļu vadītāju skaits ir pieaudzis par 608 vadītājiem jeb 13%. Kopš brīža, kad reģistrācija kļuva obligāta, lai drīkstētu veikt pasažieru komercpārvadājumus ar taksometru vai vieglo automobili, proti, 2018.gada 1.jūnija transportlīdzekļu vadītāju ir pieaudzis par 117%. Proti, 2018.gada 1.jūnijā taksometru vadītāju sarakstā bija 2 490 transportlīdzekļu vadītāji.

Pilnu rakstu varat lasīt ŠEIT- BNN mājāslapa.

 

Ziņas avots: BNN

Saistītās tēmas: Taksometru vadītāji

Komentāri 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube