Situācija Ventspils domē ir reti sastopams drudža paveids, ko izraisa Aivars Lembergs, raksta ziņu portāls Baltic News Network (BNN).  Zināms, ka vīrusiem ir raksturīgi ilgstoši saglabāt dzīvotspēju jeb spēju izsaukt saslimšanu. Tā arī ir Lemberga gadījumā – viņš ir smagos noziegumos apsūdzēts, bet joprojām paliek organismā, kurā nav vēlams; un viņa dēļ pilsēta slimo jeb stagnē un domē nav leģitīma priekšsēdētāja. Kā ārstēt un kāda profilakse nepieciešama, lai izskaustu nevēlamo drudzi pilsētā?

Jāatzīmē, ka esošā VARAM ministra Jura Pūces paredzētā reforma jeb izstrādātā karte, kas paredz pašvaldību skaitu samazināt no 119 līdz 35, vieš cerību, ka tas varētu palīdzēt izskaust arī dažās pašvaldībās radīto diktatūras modeli, kurā ir teju neierobežota vara vietējam patvaldniekam.

Tomēr Ventspils gadījumā, šķiet, šī reforma nemainīs esošo situāciju, jo Kurzemes tajā daļā korekcijas iecerētas pavisam niecīgas. Proti, paredzēts Ventspili apvienot ar pilsētas novada pašvaldību, kurā domes priekšsēdētājs ir Lemberga pārstāvētās ZZS biedrs Aivars Mucenieks.

Pilnu rakstu varat lasīt ŠEIT- BNN mājāslapa.

 

Ziņas avots: BNN

Saistītās tēmas: Aivars LembergsVentspils dome

Komentāri 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube