No šodienas dažādās Rīgas ielās stājas spēkā virkne satiksmes ierobežojumu, aģentūru LETA informēja Rīgas domē.

Saistībā ar valsts svētku pasākumu norisi no šodienas plkst.20 līdz 4.maija plkst.22.30 tiks aizliegts apstāties un stāvēt Aspazijas bulvāra kreisajā pusē, posmā no Kaļķu ielas līdz Teātra ielai, kā arī Zigfrīda Anna Meierovica bulvāra labajā pusē, posmā no Kaļķu ielas līdz Krišjāņa Valdemāra ielai.

Tāpat no šodienas plkst.17 līdz 4.maija plkst.22 šāds aizliegums būs spēkā Kaļķu ielas abās pusēs, kā arī no 4.maija plkst.7 līdz plkst.14 – Jēkaba ielas posmā no Klostera ielas līdz Mazajai Pils ielai.

Saistībā ar Latvijas valsts apbalvojumu pasniegšanas ceremoniju šodien no plkst.7 līdz plkst.20 tiks aizliegts transportlīdzekļiem apstāties un stāvēt Pils laukuma abās pusēs abos virzienos.

Saistībā ar kabeļa rakšanas darbiem no plkst.1 līdz plkst.4.30 tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Krišjāņa Barona ielā, pie ēkas Krišjāņa Barona 97.

Savukārt saistībā ar torņa celtņa demontāžas darbiem no šodienas līdz 5.maijam tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Elizabetes ielā, pie ēkas Elizabetes ielā 103.

Darbu veicējiem uzdots nodrošināt transportlīdzekļiem apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu, kā arī iedzīvotāju un uzņēmumu, kuri atrodas minētajā ielas posmā, transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma.

Ziņas avots: LETA

Saistītās tēmas: Rīgas DomeSatiksmes ierobežojums

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube